Tag: rikthimin

Pioli paralajmëron: Po rikthehet Milani i madh

12/03/2021

Pioli: “Kjo është rruga e duhur për rikthimin e Milanin të madh”. Një gol i Simon Kjaer në minutat shtesë shmangu humbjen e Milanit në ... Read More

Ndeshja ndaj PSG-së, Barcelona synon rikthimin e këtyre dy lojtarëve

14/02/2021

Barcelona shpreson në rikthimin e Pique dhe Araujo ndaj PSG-së. Kanë mbetur vetëm disa ditë para se të rikthehet Liga e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, ... Read More

Dybala konfirmon rikthimin e tij tek Juventusi

05/02/2021

Konfirmon vetë Dybala rikthimin e tij për Juventusin. Paulo Dybala ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social Instagram, duke njoftuar për rikthimin e ... Read More

Maurizio Sarri refuzon rikthimin te Napoli

02/02/2021

Maurizio Sarri ka refuzuar rikthimin te Napoli. Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis kishte telefonuar trajnerin Maurizio Sarri qysh pas humbjes ndaj Hellas Veronas. Thuhet ... Read More

E shiti verën e kaluar, Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari

25/01/2021

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në ... Read More

Ky është problemi që po e pengon rikthimin e Eriksen në Tottenham

16/01/2021

Paga e lartë e Eriksen pengon rikthimin tek Tottenham. Mesfushori danez dëshiron një largim të menjëhershëm nga skuadra e Interit. Paga e lartë e Christian ... Read More

Gareth Bale e do rikthimin tek Reali

15/12/2020

Gareth Bale dëshiron rikthimin te Real Madrid. Gareth Bale raportohet se dëshiron të rikthehet te Real Madridi, pasi nuk është i lumtur te Tottenham Hotspuri. ... Read More

Coutinho në Liverpool? Ky është lajmi i fundit

30/11/2020

Coutinho nuk e mohon rikthimin të Liverpooli. Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho ka treguar se sa falënderues është për ish klubin, Liverpool dhe nuk ka ... Read More

Paraljmërohet rikthimi i Pogbës te Juventusi

05/11/2020

Juventus paralajmëron rikthimin e Pogbës. Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, nuk e ka përjashtuar rikthimin e Paul Pogbës te ‘Zonja e Vjetër’ në të ... Read More

Vendim i papritur i Ibrahimovicit: A po e paralajmëron rikthimin në Kombëtaren e Suedisë?

02/11/2020

A po e paralajmëron Ibrahimovic rikthimin në Kombëtaren e Suedisë? Zlatan Ibrahimovic ka lënë të kuptohet se dëshiron të rikthehet në Kombëtaren e Suedisë, nga ... Read More

Milan merr lajmin e keq nga Rebic

28/10/2020

Rebic shtyn rikthimin e tij! Duhet pritur edhe pak. Ante Rebic është rikuperuar nga problemi në bërrylin e tij, por që sigurisht ende nuk është ... Read More

DOOM bëhet pjesë e Nintendo Switch, PS4 dhe Xbox One

27/07/2019

Me të bërë të ditur rikthimin e kësaj video-loje, është bërë e ditur se do të jetë në dispozicion edhe për konsolat moderne. Loja DOOM ... Read More