Tag: reaguar

Shpat Kasapi reagon pas lajmeve se u kap me kokainë: Faleminderit për shpifjet

29/12/2020

Këngëtari Shpat Kasapi ka reaguar pas lajmeve se një muaj më parë u kap me dy pako me kokainë në lagjen ‘’Gjorce Petrov’’. Me anë  ... Read More

Vjen edhe reagimi i Xhakës pas kritikave

26/12/2020

Xhaka reagon. Mesfushori i Arsenal, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetin e tij social, Facebook, pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat në kuadër të xhiros ... Read More

E kritikuan për veshjen në festival, reagon Xhesika Polo: Jam e shokuar, kushdo që ka njollosur imazhin tim do përballet me instancat përkatëse

24/12/2020

Këngëtarja Xhesika Polo ka reaguar pas kritikave të shumta për veshjen e saj në Festivalin e Këngës. Ajo kishte zgjedhur një veshje të bardhë, që ... Read More

“Kur flet dhe ti që të vjen era…”, Stresi shpërthen ndaj Einxhel Shkirës, reagon moderatorja  

11/12/2020

Reperi i njohur Stresi ka reaguar në rrjetet sociale për personat që i kanë dalë kundër protestës së zhvilluar pas vrasjes së 25-vjeccarit Klodian Rasha, ... Read More

Vrasja e Klodian Rashës, reagon Alketa Vejsiu: Revoltë për këtë akt të tmerrshëm brutal

10/12/2020

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar pak minuta më parë, lidhur me ngjarjen e rëndë që tronditi vendin, ku një 25-vjeçar u qëllua për vdekje nga ... Read More

Protesta për 25-vjeçarin/ “Nuk e ndjeva të dal”, Stresi i kthehet moderatores: Kur flet dhe ti që të vjen era…

10/12/2020

Ish-moderatorja Einxhel Shkira ka reaguar ndaj protestës së zhvilluar ditën e djeshme për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë. Me anë të ... Read More

Duka me laps në dorë, i “kërkon” Rejës vendin e dytë

07/12/2020

Ka reaguar per here te pare pas hedhjes së shortit të ndeshjeve kualifikuese për Kupën e Botës 2022 në Katar, Presidenti i FSHF-së Armand Duka. Kreu i ... Read More

Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë shokun, ky do paguajë gjobën e Ijes

23/11/2020

Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezulloi dhe gjashtë efektivë policie për moskryerje të ... Read More

“Me goca të reja nuk bën”/ Jessica i përgjigjet Robertit: Kam prova sa për t’i shkatërruar jetën

12/11/2020

Pasi Roberti ka folur dhe njëherë për lidhjen me Jessican, kjo e fundit ka reaguar. Këngëtari ka bërë me dije se mes tij dhe modeles ... Read More

Ndarja nga jeta e Koço Devoles/ Jul Deda: Na trishtove! Gjithë jetën na dhurove kënaqësi, faleminderit për gjithçka

08/11/2020

Aktori i humorit Jul Deda ka reaguar pas ndarjes nga jeta të ikonës së humorit Koço Devole. Me anë të një postimi në ‘Instagram’ ku ... Read More

Mesazhi i Ronaldos pas fitores dhe pensionimit të Khabib: Babai yt është krenar me ty

25/10/2020

Khabub Nurmagomedov ka shënuar fitoren e tij të 29-të. Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren ... Read More

“Na kujtojnë pasanikë”, Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën: Po shkojmë drejt falimentit!

26/09/2020

Elton Deda ka reaguar ashpër përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ndërsa tregon se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, sepse ... Read More