Tag: radhës

Publikohen formacionet zyrtare Osasuna – Real Madrid

09/01/2021

Real Madridi kërkon fitoren e radhës në udhëtim te Osasuna. Osasuna dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La ... Read More

Nga fillimet e lidhjes deri tek planet për fëmijë, Fjolla Morina “hap zemrën” për fansat

04/01/2021

Historia e dashurisë së Fjolla Morinës krijoi zhurmën e radhës në ‘showbiz-in’ e Tiranës dhe estradën e Kosovës. U shkruan variante të ndryshme të lidhjes ... Read More

Xhensila Pere: Vjehrra do zërë be për kokë time, do e harroj dhe djalin

22/12/2020

Xhensila Pere është nusja ideale. Ajo, së fundmi ishte e ftuara e radhës në “Abc-ja e mëngjesit”, ku foli për jetën e saj profesionale dhe ... Read More

Nuk ndalet Milan, mposht edhe Sampdorian

06/12/2020

Sampdoria ‘viktima’ e radhës e AC Milanit. AC Milani këtë edicion në Seria A vazhdon të jetë i pamposhtur. “Rossonerët” triumfuan me rezultat të ngushtë ... Read More

Vjollca Haxhiu feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

01/12/2020

Këngëtarja e njohur kosovare, Vjollca Haxhiu sot feston ditëlindjen e radhës. Haxhiu sot mbush 43 vite jetë. Ndonëse ka kohë që nuk ka folur për ... Read More

Lamtumirë Inter, Eriksen në këtë skuadër

26/11/2020

Eriksen drejt largimit nga Interi, ky mund të jetë destinacioni i radhës Mesfushori i Interit, Christian Eriksen në janar pritet të largohet nga klubi dhe ... Read More

Man Utd dhe PSG kalojnë në fazën e radhës në Ligën e Kampionëve

24/11/2020

Man Utd dhe PSG kanë kaluar në fazën e radhës në Ligën e Kampionëve. Manchester United dhe Paris Saint Germain kanë shënuar fitore të rëndësishme ... Read More

Formacionet zyrtare: Basaksehiri- Mancheter United

04/11/2020

Manchester Unitedi luan te Basaksehiri për fitoren e radhës, formacionet zyrtare. Istanbul Basaksehir dhe Manchester Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës ... Read More

Bayern dhe Dortmund vazhdojnë me fitore në Bundesligë

31/10/2020

Ekipi i Bayern Munchen ka arritur të shënoj fitoren e radhës kundër FC Koln me rezultat 1:2. Golat për bavarezët i shënuan Muller nga pika ... Read More

Befasi nga Solskjaer: Formacionet zyrtare, Man Utd- RB Leipzig

28/10/2020

Man Utd dëshiron fitoren e radhës në ndeshje ndaj RB Leipzig, formacionet zyrtare – Befasi nga Solskjaer. Manchester Unitedi dhe RB Leipzig kanë publikuar tashmë ... Read More

Jo vetëm Partizani, FIFA i bllokon merkaton edhe Kukësit, klubi apelon në CAS

31/07/2020

Pas Partizanit, Kukësi bëhet skuadra e radhës në Superligë cilës FIFA i bllokon merkaton. Qeveria e futbollit europian i ka pezulluar merkaton klubin verilindor për ... Read More

“Vendimi për ndeshjen Bylis-Tirana do të merret pas datës 22 korrik”, kryetari i Komisionit të Etikës: Për hetim penal…

14/07/2020

Kryetari i Komisionit të Etikës Fatmir Braka deklaroi se seanca e radhës në lidhje me hetimin për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë ... Read More