Tag: pritet

Gjithçka gati që ylli i madh të zbarkojë në San Siro – Milani po e bën transferimin e vitit

30/07/2021

Milani përgatitë ofertë për Iscon. Isco Alcoron pritet të largohet nga Real Madridi gjatë afatit kalimtar veror. Mesfushori spanjoll prej dy vitesh nuk është një ... Read More

Mourinho e do me çdo kusht Xhakën te Roma

30/07/2021

Mourinho pret me padurim transferimin e Xhakës te Roma. Në orët e ardhshme, Roma pritet të zyrtarizojë dy goditjet e radhës. Pas Rui Patricios, Mourinho ... Read More

Xhaka – Mourinho, vjen lajmi i fundit nga Italia

30/07/2021

Në orët e ardhshme, Roma pritet të zyrtarizojë dy goditjet e radhës. Pas Rui Patricios, Mourinho do të ketë në skuadër edhe Matias Viñan dhe ... Read More

Ronaldo rikthehet në Torino

25/07/2021

Ronaldo rikthehet në Torino sot. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pritet të kthehet në Torino sot dhe të fillojë përgatitjet parasezonale të hënën. Kontrata e ... Read More

Romës arrin marrëveshje me Xhakën, këto janë detajet

20/07/2021

Arrihet marrëveshja mes Romës dhe Xhakës – pritet vetëm ajo me Arsenalin. Granit Xhaka dhe Roma kanë arritur një marrëveshje në parim për të realizuar ... Read More

Nis festa në ‘San Siro’, Milan po e transferon super lojtarin nga Brazili

20/07/2021

Milan afër transferimit të Kaio Jorge Klubi italian pritet të transferojë sulmuesin Kaio Jorge. Sipas ‘Gazzeta dello Sport’, Jorge është shumë afër transferimit te Milan. ... Read More

Plani i transferimeve prej 100 milionë funtesh i Arsenalit merr formë, dy lojtarë pritet të konfirmohen gjatë javës

18/07/2021

Klubi anglez, Arsenali pritet t’i konfirmojë dy transferime gjatë javës së ardhshme dhe kosto e tyre mund të jetë 100 milionë funte. Arsenali po synon ... Read More

Çfarë po ndodhë me kalimin e Brahim Diaz te Milani?

16/07/2021

Transferimi i Brahim Diaz në MIlan është pothuajse punë e kryer. Lojtari pritet që të mbërrijë këtë fundjavë në qytetin italian ku fillimisht pritet të ... Read More

S’ka pushim për Zidanen, po e merr drejtimin e skuadrës së madhe

14/07/2021

Zidane pritet të marrë drejtimin e Francës. Zinedine Zidane mund të marrë drejtimin e Francës edhe pse ka zëra që thonë se Didier Deschamps do ... Read More

Pritjes i erdhi fundi: Nesër ylli i madh kryen testet mjekësore në San Siro

12/07/2021

Milan gjatë kësaj jave pritet të zyrtarizojë transferimin e sulmuesit francez, Olivier Giroud. Siç raporton SportMediaset, ardhja e Olivier Giroud në Milano pritet ndërmjet sot ... Read More

Sulmuesi i njohur këtë javë transferohet në Milan

12/07/2021

Milan është në kërkim të lojtarëve që pritet t’i transferoj gjatë verës. Një nga emrat që pritet të transferohet në ‘San Siro’ është sulmuesi francez, ... Read More

Zbulohet e ardhmja e Zidanes

10/07/2021

Zidane dëshiron të jetë trajner i Francës. Trajneri francez pritet që të zëvendësoj Deschamps tek Kombëtarja e Francës. Zinedine Zidane nuk do të pranoj që ... Read More