Tag: prej

Nora nuk i lë vend imagjinatës, del me këtë veshje super provokuese në publik

04/08/2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Përveç muzikës, ajo është shumë ... Read More

Ryva provokon nga vetura, stili i flokëve merr vëmendjen

03/08/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Shyhrete Behluli si adoleshente bën ‘sfitlatë’ me fustanin e ri

03/08/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora Istrefi me këtë video sigurisht se do ta ‘çmend’ edhe Robertin, minifundi i saj merr gjithëvëmendjen

03/08/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Endrit Mërtiri zbulon gjininë dhe emrin e fëmijës së Aurela Hoxhës!

01/08/2021

Pasi Aurela Hoxha konfirmoi përmes një serie fotosh, lajmin që qarkullonte prej muajsh se ishte bërë nënë, miqtë e saj më të afërt zbuluan ca detaje të ... Read More

Arta Nitaj ngre temperaturat kur pozon në bikini

31/07/2021

Bukuroshja Arta Nitaj vijon të jetë një prej influencereve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ... Read More

Me një puthje në buzë dhe fjalët e përzgjedhura, Dojna tregon krenarinë e madhe për Vlashentin

30/07/2021

Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë bashkë si çift prej më shumë se 3 vitesh. Vetëm pak muaj më parë ata zgjodhën që ta bënin ... Read More

Mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen në shtrat

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani prej pak kohësh po përfliten për një lidhje mes tyre. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë ... Read More

Nora sapo ka dal nga firizerka, por veshja e saj provokues tërheq gjithë vëmendjen

28/07/2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Përveç muzikës, ajo është shumë ... Read More

Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfehet pa dorashka!“Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke”

28/07/2021

Soni Malaj është prej vitesh në tregun muzikor shqiptar dhe mbetet një ndër artistet e preferuara, për të cilën publiku ka përherë interes. Këngëtarja ka ... Read More

Pas problemeve shëndetësore, “Nihan” rikthehet më në formë se kurrë

27/07/2021

Neslihan Atagul është për momentin një prej aktoreve më të përfolura turke. Aktorja tani po përballet me një sëmundje që e bëri t’i ndërprejë të ... Read More

Ryva a je ti? grimerja e ka transformuar këngëtaren kosovare

27/07/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More