Tag: prag

Sarri po rikthehet tek skuadra e njohur?

18/01/2021

Sarri mund të rikthehet tek skuadra e njohur italiane. Maurizio Sarri është në prag të rikthimit në Serie A, vetëm një sezon pasi u shkarkua ... Read More

Inzaghi flet para ndeshjes me Milanin, ky është parashikimi i tij

23/12/2020

Në prag të ndeshjes kundër Milanit, trajneri i Lazio, Simone Inzaghi foli për mikrofonat e Lazio Style Channel. Këtu janë fjalët e tij të raportuara ... Read More

Pak para ndeshjes, trajneri i Udineses paralajmëron Milanin

01/11/2020

Luca Gotti, trajneri i Udineses, foli në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së kampionatit kundër Milanit, e vlefshme për javën e gjashtë të ... Read More

Qershitë për parandalimin e nisjes së kancerit

23/10/2020

Jemi në prag të muajit të qershive, frutave shumë të pëlqyera, por përveç shijes ato sjellin edhe jashtëzakonisht shumë vlera ushqyese. Qershitë kanë efekte terapeutike ... Read More

Milan në ankth përpara derbit, një tjetër rast pozitiv me Covid-19 në skuadrën kuqezi

13/10/2020

Ankthi i Covid-19 rikthehet te Milan në prag të derbit të parë sezonal kundër Interit, në program të shtunën e 17 tetorit. Ish-mbrojtësi kuqezi, tashmë ... Read More

Ankth për Cristiano Ronaldon/ Mamaja e futbollistit pëson goditje në tru

03/03/2020

Orë ankthi për Cristiano Ronaldon në prag të kthimit të gjysmëfinales së Kupës së Italisë kundër Milanit. Mamaja e futbollistit Dolores Aveiro mëngjesin e sotëm ... Read More

Alketa flet për familjen: Bashkëshorti dhe vajza do ta ndjekin live Sanremo

28/01/2020

Në prag të fillimit të Sanremo, Alketa ka dhënë një tjetër intervistë për mdiat italiane. Këtë herë moderatorja ka folur për prestigjiozen “La Stampa”, duke ... Read More

Filmat që duhen parë gjatë festave

08/12/2019

Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së festave.Një gotë ... Read More

Italia, vendi që ka humbur më së shumti finale në Ligën e Kampionëve

17/09/2019

17:10 | 09/17/2019 Në prag të fillimit të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve ju njoftojmë me disa statistika interesante rreth kompeticionit më prestigjioz ... Read More

Të shohësh futboll të bën mirë

17/08/2019

Sezoni i ri në futboll është në prag dhe nuk ka lajm më të mirë për të pasionuarit, se sa të dinë që të shohësh ... Read More

Lista Serbe akuzon opozitën serbe se planet e tyre janë rrenë e mashtrime

25/05/2019

Lista serbe ka vlerësuar sot, në prag të mbledhjes së Kuvendit të Serbisë për Kosovën të hënën, më 27 maj, se liderët opozitarë të Serbisë ... Read More

Ten Hag: Nuk ka avantazh të padrejtë të Ajax

29/04/2019

Trajneri i Ajax Amsterdam, Eric Ten Hag, ka dhënë disa komente në prag të ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Ajax do të ketë përballë skuadrën ... Read More