Tag: Policia

Policia në në kërkim të tij, Stresi poston foto nga ky vend

13/12/2020

Stresi poston foto nga ashensori. Policia është vënë në kërkim të tij, Stresi poston foto nga ashensori Policia po e kërkon gjithandej, Stresi poston selfie ... Read More

Policia po e kërkon gjithkah, Stresi arratiset nga Shqipëria në Kosovë me makinë funeralesh!

12/12/2020

Stresi ka rrëfyer momentin e ikjes nga Policia, pasi po kërkohet lidhur me pjesëmarrjen në protestë. Emri i Stresit është bërë shumë i komentuar ditët ... Read More

Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë shokun, ky do paguajë gjobën e Ijes

23/11/2020

Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezulloi dhe gjashtë efektivë policie për moskryerje të ... Read More

Falsifikoi teste për Covid-19? – Policia bastis klubin e Lazios

08/11/2020

Policia bastis Lazion. Një hetim ka filluar në Itali kundër klubit të futbollit Lazio, ku ata dyshohet se kanë falsifikuar testet e koronavirusit. Sipas medieve ... Read More

Sfida e nxehtë Tirana-Crvena Zvezda po afron, policia e kryeqytetit zbardh planin e masave

24/08/2020

Policia e Tiranës ka publikuar planin e masave për mbarëvajtjen e sfidës Tirana-Crvena Zvezda, e cila do të luhet nesër në orën 20:00 në stadiumin ... Read More

Futi në Shqipëri ‘Lamborghinin’ e vjedhur në Itali? Interpoli i jep përgjigjen e papritur policisë shqiptare

20/08/2020

Një 36-vjeçar pak ditë më parë është arrestuar nga Policia në Pikën Kufitare të Morinës, pasi dyshohej se mjeti ‘Lamborghini’ që po fuste në Shqipëri ... Read More

Nuk respektoi masat anti-Covid, pranga reperit shqiptar

17/08/2020

Reperi i ri shqiptar i njohur si Kastro e ka pësuar, ndërsa është arrestuar nga policia, pasi nuk ka respektuar masat anti-Covid. Gjatë kohës që ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

15/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

14/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Ish-bashkëshortja e akuzoi për dhunë fizike, arrestohet në flagrancë futbollisti Klodian Duro

27/03/2020

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë ish-futbollistin Klodian Duro. Bëhet me dije se ish-bashkëshortja e ka akuzuar futbollistin për dhunë fizike dhe psikologjike. Arrestimi ... Read More

Theu rregullat e karantinës/ Policia nuk kursen as VIP-at, shoqërohet në polici këngëtari

22/03/2020

Duket se rregullat e reja nuk kanë kursyer as personazhet e njohura. Bëhet me dije se policia e Kosovës ka shoqëruar në komisariat këngëtarin Shkëlzen ... Read More

U ndalua nga policia pas kthimit nga Italia, reagon Olsi Bylyku

13/03/2020

Aktori i dashur i humorit, Olsi Bylyku ka reaguar menjëherë pas ndalimit nga policia, pasi nuk zbatoi vendimin e qeverisë për t’u vetëizoluar 14 ditë, ... Read More