Tag: plagosur

E plagosur, por me kurorë në kokë… Roza Lati bën namin me setin e fundit fotografik

11/09/2020

E plagosur, por me kurorë në kokë… Seti i ri nga Roza Lati do t’iu lërë pa fjalë. Lati është shfaqur krejtësisht ndryshe, duke improvizuar në ... Read More

Bahtiri: Gjendja e policit të plagosur është jashtë rrezikut për jetë

28/05/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka vizituar policinë e plagosur gjatë aksionit policorë në veri të Mitrovicës. Bahtiri në një prononcim për Telegrafin ... Read More

E mitura plagos një femër në Vushtrri

22/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se një e mitur nga pakujdesia ka shkrepur armën ku ka plagosur viktimën femër në Vushtrri. Sipas raportit policor viktima ... Read More

Plagoset me armë zjarri një 23 vjeçar në veri të Mitrovicës

19/05/2019

Këtë të shtunë rreth orës 23:15 është plagosur me armë zjarri Rr. M, rreth 23 vjeçar, në veri të Mitrovicës. Gjendja e tij shëndetësore është ... Read More

Plagoset një person në rrugën Prishtinë – Pejë, policia jep detaje

17/05/2019

Një person është plagosur në rrugën Prishtinë – Pejë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për Telegrafin se ngjarja ka ... Read More

Kjo është gjendja e Met Elshanit pas plagosjes me armë zjarri

17/05/2019

18:17 | 17 Maj 2019 18:17 | 17 Maj 2019 Met Elshani gjatë ditës së sotme ishte plagosur me armë zjarri në Prishtinë. Policia e ... Read More

Vdes ushtarakja e Shqipërisë dhe plagosen tre të tjerë në mision në Letoni

06/05/2019

Një pjesëtare e Forcave të Armatosura të Shqipërisë, ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur në një shpërthim gjatë çmontimit të një mine ... Read More

Po ktheheshin nga një ‘sebep’, përplasen dy makina – një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë në Peqin (Video)

03/05/2019

Një person ka humbur jetën, e ndërsa katër të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti rrugor në Peqin. Ngjarja ka ndodhur te ... Read More

Gjithçka filloi si një sherr verbal brenda një lokali – u plagosën në Laç, dy kushërinjtë vdesin në Tiranë (Video)

28/04/2019

Dy të rinj, të cilët mbetën të plagosur pas një shkëmbimi zjarri sot në mbrëmje në qytetin e Laçit kanë ndërruar jetë pak çaste më ... Read More

Të shtëna me armë në Tiranë, plagosen dy të rinj

27/04/2019

Një shtetas 17-vjeçar është plagosur me armë zjarri në këmbë, gjatë një sherri të regjistruar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth ... Read More

Plagoset një person në Prishtinë, autori po kërkohet nga policia

24/04/2019

Një person është plagosur sonte me armë zjarri në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Bajram Bahtiri”. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ka thënë ... Read More

Plagosje aksidentale me armë zjarri në Prishtinë

07/04/2019

Një person është plagosur, pasi është qëlluar aksidentalisht me armë zjarri nga një preson tjetër në Prishtinë. Sipas Policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor ... Read More