Tag: pjesë

Robert Berisha ka një kusht për të marrë pjesë në Big Brother

20/09/2021

Robert Berisha tregon kushtin për të marrë pjesë në Big Brother, lidhet me gocat. Këngëtari i njohur për publikun shqiptar, Robert Berisha nëpërmjet një lidhjeje ... Read More

Kjo është shtëpia luksoze e Getorit e Marinës

18/09/2021

Ajo është njëra nga moderatoret më të komentuara të show-bizzit. Ishte vetëm një adoleshente kur u be pjese e ekranit shqiptar ndërsa tani Marina Vjollca ... Read More

Sao Paulo e shokon Dani Alvesin me veprimin e fundit!

17/09/2021

Dani Alves nuk është më pjesë e Sao Paulo. Klubi brazilian ka bërë të ditur se me marrëveshje të dy anshme, kanë rënë dakord për ... Read More

E rregulluar bukur dhe me stil unik të veshjes, Leonora ‘shkrin’ pushuesit me këtë pamje

15/09/2021

Leonora Jakupi, është ikona e muzikës shqiptare. Ajo ka kohë që pjesë e skenës muzikore, por që gjithmonë ka sjellë projekte të reja shumë të ... Read More

“S’ka këtu faj Dafina, kur na në kulm rrina”, punëtori i ndërtimit vjen me një version qesharak të këngës së Dafinës

12/09/2021

“S’ka ktu faj veç Dafina”, thotë një pjesë e tekstit të këngës së fundit “Llafe-llafe” nga Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son. Për vetëm një muaj ... Read More

Alaudin Hamiti na prezanton me gruan e tij bukuroshe

11/09/2021

Alaudin Hamiti është pjesë e ekranit prej shumë vitesh, duke prezantuar emisione të ndryshme argëtuese. Hamiti, dikur ishte pjesë e emisionit të të rinjëve në ... Read More

Çfarë ‘po zihet’ mes Yll Limanit dhe Loredanës?

09/09/2021

Dikur ishte pjesë e videoklipit të tij, çfarë ‘po zihet’ tani mes Yll Limanit dhe Loredanës? Ishte viti 2017 kur këngëtari kosovar, Yll Limani, publikoi ... Read More

Përfundon në spital Yll Limani

06/09/2021

Prej ditësh, Yll Limani po qëndron në jug të Shqipërisë, si një pjesë e konsiderueshme e VIP-ave shqiptarë. Ai atje u pa mes tjerash edhe ... Read More

Sa shumë ka ndryshuar Antonela, nuk po nihet më

02/09/2021

Ajo është bërë e njihur nga emisoni Përputhen. Antonela Berisha, që kur u bë pjesë e këtij programi mori vëmendje të madhe, duke u komentuar ... Read More

J.Lo bën të njëjtën gafë si partnerja e Ronaldo-s, Georgina e bën virale në rrjet

01/09/2021

Para një viti, Georgina Rodriguez mori pjesë në “Festivalin e Filmit në Venezia”, ku bëri bujë të madhe me veshjen e saj pasi përveçse dukej ... Read More

Tirana nuk fiton dot në miqësore. Barazon me Bylis

29/08/2021

Skuadra e Tiranës sot ka zhvilluar miqësoren e radhës si pjesë e përgatitjeve për sezonin e r. Dy javë para startit të aktivitetit, bardheblutë kanë ... Read More

Alban Hoxha po vendos në fshehtësi të plotë largimin drejt Arabisë Saudite, si do jetë e ardhmja e historisë së dashurisë me Çiljeta Xhilagën

29/08/2021

Alban Hoxha mund të mos jetë pjesë e Partizanit sezonin e ardhshëm. Kapiteni i 16 herë kampionëve të Shqipërisë, ka gjasa që ta vazhdojë karrierën ... Read More