Tag: pjesë

Kush ia bëri Leonora Jakupit këtë befasi kaq të këndshme

21/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Milani zyrtarizon transferin e Soualiho Meites

15/01/2021

Meite tashmë është pjesë e skuadrës së Milanit. Milani ka zyrtarizuar transferin e Soualiho Meites në huazim me opsion blerjen nga Torino Kuqezinjtë e kanë ... Read More

Leonora rregullohet bukur për burrin e saj, po duket si ‘kukull’

15/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Një femër me fat si Leonora, pranoi dhuratën më të bukur

12/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

E vjehrra ka ditëlindjen, Dua Lipa e uron në mënyrën më të ëmbël

11/01/2021

Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pandarë e familjes së tij, ndërsa kalojnë një pjesë të mirë të kohës bashkë. ... Read More

Shikoni çfarë fotografie i bën i dashuri Leonora Jakupit

06/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Leonora vishet në fustan të kuq, provovokon rëndë me këtë detaj

29/12/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Kush është mashkulli në krahët e të cilit po ‘pushon’ Leonora, e njihni të gjithë ju

28/12/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Interi shpreson ta bëjë pjesë të skuadrës këtë lojtar

24/12/2020

Interi po shpreson ta bëjë pjesë të skuadrës këtë lojtar. Skuadra e Interit kërkon të forcojë mesfushën pasi që është bërë e ditur që mesfushori, ... Read More

Afërdita del për shëtitje me vajzën, po duken si të ishin motra

15/12/2020

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të përforcojnë në dasma e në festa ... Read More

Fansat ia bëjnë surprizën më të bukur Leonorës

14/12/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Leonora e veshur e tëra me lëkurë, po duket si të ishte 20 vjeҫare

14/12/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More