Tag: pestë

Klubet që siguruan avancimin tutje në Europa League

03/12/2020

Sot janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së pestë të Europa League. Në këtë xhiro pati ndeshje shumë të mira, ku u shënuan edhe gola dhe ... Read More

Këtu ndeshje të bukura na presin sonte në Ligën e Evropës

03/12/2020

Liga e Evropës rikthehet sot (e enjte) me ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve. Në orar për ditën e sotme janë disa ... Read More

Kthehen ethet e Ligës së Kampionëve, na pret një super ndeshje!

01/12/2020

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja kryesore ... Read More

Shënoi dy gola në derbin e “çmendur”, Ibra merr vëmendjen me këtë veprim

27/10/2020

Në derbin e xhiros së pestë të Serie A, Milan zhvilloi një ndeshje të “çmendur” kundër Romës, dhe Zlatan Ibrahimovic ishte i jashtëzakonshëm përsëri. Sulmuesi ... Read More

Milan – Roma, këto pritet të jenë formacionet shartuese

26/10/2020

Serie A i jep fund xhiros së pestë me ndeshjen Milan – Roma. Skuadra e Milan bën nikoqiren për ‘Giallorossi’, në ‘San Siro’, për ndeshjen ... Read More

Derbi Milan – Roma, super ndeshja nis në këtë orë

26/10/2020

Milan dhe Roma luajnë sonte derbin e javës në Serie A. Xhiroja e pestë në futbollin elitar italian merr fund me derbin që do të ... Read More

Rrëfehet Afërdita Dreshaj: Burri nuk e besoi që isha shtatzënë, barku do të duket së shpejti

12/10/2020

Afërdita Dreshaj po shijon muajin e pestë të shtatzanisë dhe ka ndarë me miqtë detaje nga përjetimet e këtyre ditëve. Modelja ka zbuluar të gjithë ... Read More

Rrëfehet Afërdita Dreshaj: Burri nuk e besoi që isha shtatzanë, barku do të duket së shpejti

12/10/2020

Afërdita Dreshaj po shijon muajin e pestë të shtatzanisë dhe ka ndarë me miqtë detaje nga përjetimet e këtyre ditëve. Modelja ka zbuluar të gjithë ... Read More

Ditë gëzimi për Boris Johnson/ Pasi mundi Koronavirusin, kryeministri bëhet me djalë

29/04/2020

Kryeministrit Britanik, Boris Johnson është bërë baba për herë të pestë. Ai dhe partnerja e tij Carrie Symonds janë bërë prindër të një djali. Zëdhënësi ... Read More

Huawei Nova 5 me kamerë selfie 32 megapiksel

17/06/2019

Huawei do të lansojë të premten serinë e pestë të telefonave. Këtë herë është mësuar se telefoni do të ketë një kamerë selfie me 32MP, ... Read More

Letra e pestë publike që Rama i dërgon Bashës: Koha e mbetur për dialog po tretet me shpejtësi

26/05/2019

Kryeministri Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike, Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis ... Read More

Grabitja në Rinas, Berisha ka një tjetër version për të arrestuarit

23/04/2019

  Pas arrestimit të personit të pestë, i dyshuar si autor për grabitjen e miliona eurove në 9 prill 2019, në aeroportin e Rinasit dhe ... Read More