Tag: person

E papritur, një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United

08/04/2021

Një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United. Është duke u zhvilluar ndeshja mes Granadas dhe Manchester United, çerekfinalja e ... Read More

Kololli në zi, humb një person shumë të dashur

17/12/2020

Kololli humbet një person të afërt në familje. Benjamin Kololli, i cili ka pësuar një lëndim në ndeshjen e fundit të Zurichut dhe do të ... Read More

Biznesmeni që shkon në punë duke fluturuar

02/11/2020

Jeremy Paxton është një person i cili nuk shkon në punë si gjithë të tjerët, duke ecur, me makinë, autobus apo biçikletë. Biznesmeni britanik fluturon ... Read More

Bebe Rexha flet për djalin që i ka rrëmbyer zemrën: Kam gjetur vërtetë dikë që është shumë special

30/10/2020

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ndihet me fat që ka në krah një person si Keyan Safyari. “Ai është shumë i ëmbël dhe më ... Read More

Tetë rregullat etike që duhet të respektohen në rast se gjendeni para Mbretëreshës së Anglisë

28/10/2020

15:30 | 27 Tetor 2020 Nëse jeni një person fatlum mjaftueshëm sa vetëm të kaloni afër Mbretëreshës Elizabetë, këto janë rregullat të cilat duhet ti ... Read More

Miranda Hashani në zi, i vdes personi i zemrës

20/10/2020

Këngëtarja Miranda Hashani sot ka humbur një person shumë të dashur për të, bëhet fjalë për hallën e këngëtares e cila sot ka vdekur. Lajmin ... Read More

Rast interesant: Dikush po ua paguan borxhet në dyqan të gjithë fshatit, askush nuk e njeh

30/08/2020

Një person i panjohur po ua paguan borxhet të varfërve në Tuzla, të Turqisë por askush nuk po e di se kush është ky. Burri ... Read More

5 objekte që mbrojnë shtëpinë nga syri i keq

27/08/2020

Jeni ndier ndonjëherë keq pasi një person ka ardhur në shtëpinë tuaj? Keni vënë re se si gjendja juaj shpirtërore dhe humori kanë ndryshuar nga ... Read More

Ja çfarë ndodh nëse i shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe

24/08/2020

Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të madhe të punës, ne mund ... Read More

Celularët e vjetër që tani vlejnë mijëra euro

26/07/2020

Nëse jeni person që nuk i gjuan gjërat e vjetra, atëherë jeni me fat. Ai celulari i vjetër Motorola ose Nokia të cilin mund ta ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 25 maj 2020

25/05/2020

DashiKohët e fundit marrëdhëniet e mira me një person që në të shkuarën e keni konsideruar armik kanë qënë intensive. Të dy prej jush keni ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme, 19 maj 2020

19/05/2020

Zakonisht nuk jeni një person I rrëmbyer, por a do t’ju sghkaktohej ndonjë dëm nëse bëheni më spontan? Përgjigjia është përfundimisht jo. Mund t’i arrini ... Read More