Tag: person

Boksieri kosovar në zi, i vdes një person i dashur

15/01/2022

Robin Krasniqi ka humbur një person të dashur. Boksieri kosovar Robin Krasniqi ka marrë një lajm tē hidhur.Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka njoftuar ... Read More

Humbi mbi 20 kilogramë, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i Gilit

13/11/2021

Gili, duket se tani më është një person tjetër. Ajo gjithmonë është komentuar për muzikën cilësore që ajo ka sjellë, por kohëve të fundit ajo ... Read More

Do të befasoheni se me kë është martuar ‘Feridja’

06/11/2021

Me këtë person është e martuar “Feridja”. Şeyma Korkmaz, është aktorja turke, e cila për publikun shqiptar është bërë e njohur me rolin e Ferides ... Read More

Humbi mikun ditë më parë, Morena me shkrim rrëqethës dedikuar atij

12/09/2021

Morena Taraku, ditë më parë humbi një person shumë të dashur. Humbja e mikut të saj më të mirë ka lënë një brengë të madhe ... Read More

Kush është personi që e bëri të buzëqesh Remzien?

07/09/2021

Ky person e bën të buzëqesh Remzien. Remzie Osmani në shumë raste e shpreh dashurinë që ka ndaj personave të familjes. Këngëtarja duke qenë ë ... Read More

Zbulohet pse dështoi kalimi i Mbappes te Real Madrid

02/09/2021

Mbappe e kërkoi me ngulm kalimin te Real Madridi – por ishte një person që i tha Al Khealifit mos ta shesë francezin. Kylian Mbappe ... Read More

Afrëdita Demaku në zi, i vdes një person shumë i afërt

28/08/2021

Afrëdita Demkau është në zi, pasi ka humbur një person shumë të dashur. Këngëtarja e njohur kosovare, Aferdita Demaku ka humbur një person mjaft të ... Read More

A e dini sa paguhen policët në Zvicër?

30/05/2021

Një person që punon si oficer policie në Zvicër zakonisht fiton rreth 76,000 CHF në vit. Pagat variojnë nga 35,000 CHF (më e ulëta) në ... Read More

Andi Zeqirin person ‘NON-GRATA’ nga ‘Dardanët’

20/05/2021

‘Dardanët’ e shpallin Andi Zeqirin person ‘NON-GRATA’. Kryetari i tifogrupit ‘Dardanët’, Luli Berisha ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook mbi ... Read More

E papritur, një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United

08/04/2021

Një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United. Është duke u zhvilluar ndeshja mes Granadas dhe Manchester United, çerekfinalja e ... Read More

Kololli në zi, humb një person shumë të dashur

17/12/2020

Kololli humbet një person të afërt në familje. Benjamin Kololli, i cili ka pësuar një lëndim në ndeshjen e fundit të Zurichut dhe do të ... Read More

Biznesmeni që shkon në punë duke fluturuar

02/11/2020

Jeremy Paxton është një person i cili nuk shkon në punë si gjithë të tjerët, duke ecur, me makinë, autobus apo biçikletë. Biznesmeni britanik fluturon ... Read More