Tag: përplasje

Plasë debati mes Beniadës e Monikës

23/12/2021

Big Brother po vazhdon të ketë shumë situata të papritura. Një përplasje e ashpër ka ndodhur mes Monikës dhe Beniadës, ku të dyja u acaruan ... Read More

Përplasje e ashpër mes Moratas dhe Allegrit pas zëvendësimit të spanjollit: “Mbylle gojën”

07/12/2021

“Mbylle gojën” – përplasje e ashpër mes Moratas dhe Allegrit pas zëvendësimit të spanjollit. Sulmuesi spanjoll ishte i acaruar pasi trajneri i tij e largoi ... Read More

U përplas me Robert Aliajn gjatë transmetimit ‘LIVE’, reagon e revoltuar Bleona Qereti: Dikush duhet të ketë guxim të flasë

30/11/2021

Natën e djeshme  në Love Story pati një përplasje mes dy opinionistëve, Bleonës dhe Robert Aliajt. Ndërsa ishin duke diskutuar rreth materializmit në një marrëdhënie, ... Read More

Antonela i kthehet keq Sindit: Ka ardhur koha të kryesh marrëdhënie

21/05/2021

Pas daljes së Antonelës nga emisioni ‘Për’puthen’, një përplasje e ashpër ka nisur në rrjetet sociale mes saj dhe Sindit. Antonela kujtoi momentin kur Sindi ... Read More

‘Kryt ta heki…”, Capital T reagon pas tensioneve të mëdha në Kuvendin e Kosovës

06/05/2021

“Edhe sa?”, reagon Capital T pas situatës së tensionuar në Kuvendin e Kosovës. Një përplasje e ashpër ka ndodhur sot në mes deputetëve të PDK’së ... Read More

Skandali me zgjedhjet në KOKSH, përjashtohet FSHF dhe 22 Federata të tjera

08/04/2021

Prej javësh jemi mësuar të dëgjojmë përplasje të forta dhe akuza mes palëve politike për zgjedhjet në Shqipëri, por asgjë nuk i afrohet asaj që ... Read More

Arjani përplaset keq me Kristjanin: Ti sjell drogë nga Afganistani, je për t’u arrestuar

23/03/2021

Në ‘Përputhen çdo natë ka përplasje mes të pranishmëve. Një debat i çuditshëm nisi në puntatën e sotme në Përputhen dhe gjithçka pas takimit të ... Read More

Përplasje në Për’puthen, Atdheu largohet nga emisionni

09/02/2021

Atdheu është larguar nga emisioni për shkak të një përplasje me Antonelën. Një koment i Arjan Konomit e më pas një koment tjetër nga Antonela, ... Read More

Sherri para derbit. Reagon Astrit Mahmuti

23/01/2021

Siç edhe është marrë vesh, një përplasje mes dy tifozerive rivale ka ndodhur në pjesët rrotull stadiumit, ku edhe është djegur një lokal. Mësohet se ... Read More

Pse Hëna ka dy fytyra?

21/05/2019

Një përplasje e lashtë midis Hënës dhe një planeti xhuxh ka lënë gjysmën e anës së jashtme të sipërfaqes së saj me shumë kratere, thonë ... Read More

Debati mes Gent Cakajt dhe gazetares: Puna vlerësohet në bazë të performancës, e jo të moshës (Video)

18/04/2019

Ministri në detyrë i Jashtëm i Shqipërisë Gent Cakaj, ka pasur një përplasje me gazetaren Mirela Milori, teksa kjo e fundit i tha se shpesh ... Read More

Tensione e përplasje në 20 vjetorin e masakrës në rrugën e Kovaçëve në Mitrovicë

14/04/2019

Njëzet vjetori i masakrës në rrugën e Kovaçëve në Mitrovicë, është shënuar sot me tensione e përplasje verbale në mes të familjarëve të viktimave dhe ... Read More