Tag: përfshirë

Sherri Don Xhon, Finem dhe Santi/ Policia procedon tre të rinj, arsyeja, video në Tik Tok

11/02/2021

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me sherrin mes disa të rinjve, ku u tha se të përfshirë ishin dhe reperët Don Xhoni dhe ... Read More

Nora Istrefi e papërmbajtshme në shpenzime, ja sa kushtoi veshja saj e fundit

23/01/2021

Nora Istrefi në përgjithësi njihet për stilin e veçantë, përfshirë edhe jetën luksoze që bën. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe ... Read More

Po afrohet realiteti i ri: Pasaporta Covid-19

11/12/2020

00:18 | 11 Dhjetor 2020 Pandemia ka ndryshuar jetën tonë të përditshme, përfshirë edhe udhëtimet. Por a e keni imagjinuar ndonjëherë, se përveç pasaportës standarde ... Read More

Studim: Koronavirusi është bërë dhjetë herë më ngjitës se në fillim

15/11/2020

Sipas një studimi amerikan, koronavirusi që i ka përfshirë Evropën dhe pjesën tjetër të botës perëndimore është më ngjitëse, sepse tash nuk ndahet aq shpesh ... Read More

Befasi e madhe: Pato mbetet pa kontratë, kthehet në Itali

29/10/2020

Ka mbetur pa kontratë, Pato kthehet në Itali. Sipas disa mediave spanjolle, përfshirë revistën “Don Balon”, Alexandre Pato është pranë rikthimit në Serie A, por ... Read More

Ibrahim Kelmendi tregon se si ia dha 1 mijë dollarë Arif Vladit, Adelina Ismajlin e quan matrapaze

28/10/2020

Në debatin e këngëtares Adelina Ismaili me Arif Vladin është përfshirë edhe ish-kreu i LPK-së, Ibrahim Kelmendi. Kelmendi në një shkrim në Facebook ka thënë ... Read More

Labinot Rexha sherr me Shkëlzen Jetishin: Ja kemi kajt nonën popullit, kemi marrë 5-7 mijë euro në dasma

01/10/2020

Këngëtari Labinot Rexha është përfshirë në një debat verbal me kolegun e tij, Shkëlzen Jetishit. Rexha në një intervistë të dhënë së fundi kishte pretenduar ... Read More

Sipas shkencëtarëve këto ilaçe mund ta shërojnë COVID-19

29/07/2020

Shkencëtarët kanë identifikuar 21 komponime që mund të ndihmojnë në trajtimin e koronavirusit, duke përfshirë një ilaç tashmë i aprovuar, deri tek një ilaç i ... Read More

Pas sherrit me Ledion Lakon, Gent Hazizi shfaqet në publik me syrin e nxirë

30/04/2020

Pas lajmit se aktori Ledio Lako ishte përfshirë në një sherr me Gentian Hazizi dhe Elton Myftiu ka reaguar vetë Hazizi. Nëpërmjet rrjeteve sociale, ai ... Read More

Aktori i Portokallisë sherr me ish-kolegun dhe mikun e tij/ Ledion Lako godet me dorezë hekuri Gentian Hazizin dhe Elton Myftiun

28/04/2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë, ku të përfshirë kanë mbetur disa emra të njohur në vendin tonë. Aktori i ... Read More

Drogë dhe orgji në Tajlandë/ Turistët anglez nuk i tremben Koronavirusit, arrestohen nga policia

04/04/2020

Teksa e gjithë bota është përfshirë nga ethet e COVID-19, duket se disa turistë anglez nuk i ka shqetësuar aspak pandemi dhe kanë organizuar një ... Read More

Koronavirusi/ Mjeku Isuf Kalo apel personave me diabet: Ja këshillat që duhet të keni parasysh

13/03/2020

Në periudhën kur edhe vendi ynë është tashmë i përfshirë në pandeminë vrastare të koronavirusit një nga kontingjentët më lehtë të prekur dhe potencialisht më ... Read More