Tag: përfolura

Pas problemeve shëndetësore, “Nihan” rikthehet më në formë se kurrë

27/07/2021

Neslihan Atagul është për momentin një prej aktoreve më të përfolura turke. Aktorja tani po përballet me një sëmundje që e bëri t’i ndërprejë të ... Read More

Kur është në pyetje stili, Sara e Ledrit i lë mbrapa të gjitha yjet e show bizit

21/07/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Si me qenë binjake, Shyhretja i bën konkurrencë vajzës së saj me këtë veshje

13/07/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Sara ja kthen të pasmet aparatit, stili i veshjes se saj do t’i ‘shashtrisë’ vajzat e reja

08/07/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Stili i ri i flokëve, Nora mahnit me pamjen e re

04/07/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Një zonjë e rëndë, Shyhretja mahnit me pamjen nga pushimet

04/07/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Era Istrefi sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

04/07/2021

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm. Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Era ... Read More

Shyhretja publikon foton me të bukur nga pushimet në Turqi, veshja e saj bie në sy

03/07/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Po duket e frikshme, çka ka ndodhur me fytyrën e Sarës?

01/07/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Një familje si e Egzonës dhe Albatirit, vijnë me foton më të ëmbël nga pushimet

27/06/2021

Albatrit dhe Egzona Muqiqi janë padyshim një prej çifteve më të përfolura shqiptare. Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre ... Read More

Me flokë të lagura e pa grim, Shyhretja publikon foto nga pushimi në mesin e disa vajzave

24/06/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

“Me këtë do martohem unë”, Ronela Hajati e paska gjetur këngën e dasmës së saj!

23/06/2021

Një ndër këngëtaret me të komentuara dhe të përfolura në median rozë është padyshim Ronela Hajati. Kohët e fundit, ajo ka qenë tepër aktive me ... Read More