Tag: pazakontë

Mbi 20 milionë amerikanë janë milionerë, ja si u bënë

23/01/2021

19:03 | 22 Janar 2021 Milionerët mund të mos jenë aq të pazakontë sa mendoni. Ka më shumë se 20 milion njerëz në SHBA me ... Read More

Fationi lë Përputhen , kjo është arsyeja

18/01/2021

Fationi është larguar sot nga Përputhen Një situatë e pazakontë është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri ... Read More

Ҫudia në Gjermani. Klubi shet 72 mijë bileta

15/01/2021

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Gjermani. Klubi i ligës së tretë “Dynamo Dresden” i ka ofruar fansave bileta “fantazmë” për ndeshjen e të ... Read More

‘‘O do vish me mua, o s’ka”, Rovena Stefa tregon eksperiencën e frikshme me fansin e armatosur

06/12/2020

Këngëtarja Rovena Stefa ka rrëfyer së fundmi një situatë të pazakontë me të cilën është përballur gjatë një koncerti. E ftuar në ‘’ Glamour Zone’’ ... Read More

U martua pasi pa çfarë makine kishte emigranti, pasi shkon në Gjermani zbulon gjithçka

16/11/2020

Kjo është historia e pazakontë e një çifti jetëshkurtër nga Gostivar, që nuk kishin një fund të lumtur martesor. Por duke përfunduar edhe më keq. ... Read More

Çudira shqiptare/ Lidhi hajdutin me litar, rrezikon tre vite burg

15/11/2020

Enver Avdyli rrezikoi burgim deri në tre vjet për një arsye të pazakontë. Kur po kthehej në shtëpinë e tij, ai takoi dy persona të ... Read More

Nga tentativa për vetëvrasje tek alkooli, këngëtari i njohur bën rrëfimin e pazakontë

16/10/2020

Këngëtari i njohur italian, Tiziano Ferro, ka bërë një rëfim të pazakontë gjatë filmit dokumentar me titullin “Ferro”. Ai është shprehur se ka qënë alkoolist ... Read More

Edhe kështu, edhe ashtu… Futbolli shqiptar kërkon zgjidhje, Fidel Ylli e kthen në “komedi”

01/10/2020

Situata e pazakontë dhe e paprecedentë në Shqipëri në lidhje me futbollin vazhdon të jetë në rend të ditës! Topi ka ngrirë në Superkupën e ... Read More

Publikohet video e një vajze që vallëzon mbi arkivol

17/09/2020

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale. Në të shfaqet një stri.ptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi ark.ivolin e një të vde.kuri. ... Read More

Publikohet video e një vajze që bën twerk sipër “tabutit”

17/09/2020

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale. Në të shfaqet një stri.ptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi ark.ivolin e një të vde.kuri. ... Read More

Protestojnë nuset kundër ndalimit të dasmave

10/07/2020

Një shoqatë italiane e dasmave ka organizuar një manifestim të pazakontë të martën, me ç’rast 15 vajza të veshura me fustane nusërie kanë parakaluar rrugëve ... Read More

Bie borë “e kuqe” në Antarktidë

28/02/2020

Borë e kuqe në Antarktidë. Fenomeni i pazakontë është shkaktuar si pasojë e lulëzimit të një alge mikroskopike, e cila ka çelur prej temperaturave të ... Read More