Tag: parë

Eliminohet edhe Dagz nga Big Brother

19/01/2022

Edhe Dagz eliminohet nga Big Brother. Sonte (e martë) si asnjëherë më parë në Big Brother VIP ndodhi një gjë e pazakontë. Për herë të ... Read More

Beatrixën sonte ky vendim i produksionit mund ta nxjerrë nga shtëpia e Big Brother VIP

18/01/2022

Ky vendim i produksionit mund ta nxjerrë sonte Beatrixën nga shtëpia e Big Brother VIP. Dy ditë më parë Big Brother i dha një mision ... Read More

Alvisa dhe Bashkimi rrëfehen për herë të parë: Nga arsyet e zënkave tek marrëdhënia me Arjan Konomin

18/01/2022

Bashkimi dhe Alvisa mbyllën pak javë më parë rrugëtimin e tyre në “Përputhen”. Dyshja dolën çift nga programi, për të vazhduar jashtë historinë e dashurisë. ... Read More

Nisin negociatat për Brojën, familja e sulmuesi kuqezi të “dashuruar” me Southampton

18/01/2022

Një ditë më parë, Thomas Tuchel foli për herë të parë të Armando Brojën, lojtar që është në pronësi të Chelsea. Tekniku i bluve foli ... Read More

Njihuni me vjehrrin e Ledri Vulës

17/01/2022

Për herë të parë në rrjetet sociale, njihuni me vjehrrin e Ledri Vulës Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara ... Read More

“Beatrix po duron se nuk do të humbë Donaldin”/ Fifi tregon emrat e banorëve që janë të vërtetë në BBV: Iliri më kërkoi falje për sy e faqe, nuk kisha…

16/01/2022

E ftuar në “Big Brother VIP Fun Club”, Fifi rrëfeu për herë të parë pas daljes nga shtëpia gjithçka që mendonte tani që e shihte ... Read More

Pas mesazhit për Borën, Donaldit i çojnë edhe një mesazh tjetër me parashutë

16/01/2022

Një tjetër parashutë ka zbarkuar në shtëpinë e Big Brother. Pak ditë më parë Anaid Kaloti dhe Kledi i dërguan Donaldit me parashutë tre balona ... Read More

Thotë se nuk ka bërë ndërhyrje, por këto foto të viteve më parë ‘nxjerrin’ zbuluar Bora Zemanin

16/01/2022

Bora Zemani po jeton momente të arta në karrierën e saj. Moderatorja që vetëm pak ditë më parë festoi 30-vjetorin me një festë gjigande, është ... Read More

Evi Reçi flet mes lotësh për familjen e xhaxhait që humbi në tërmetin e 26 nëntorit: Kuptova që njerëzit mund të ikin edhe shumë të rinj

16/01/2022

Evi Reçi ka folur për herë të parë lidhur me fatkeqsinë e familjes së saj gjatë tërmetit të 26 nëntorit. Këngëtarja humbi komplet familjen e ... Read More

Tirana-Vllaznia/ Zëvendësimi i nxituar, Da Silva shpërthen në të shara kundër Brdariç

15/01/2022

Minuta e 25-të e ndeshjes mes Tiranës dhe Vllaznisë ka parë një zëvendësim të detyruar deri diku pas dëmtimit të sulmuesit brazilian të shkodranëve, Da ... Read More

Si po ecën marrëdhënia me Alvisën? Bashkimi tregon planet e tyre për të ardhmen

15/01/2022

Alvisa dhe Bashkimi janë çifti i parë i këtij edicioni të “Për’puthen” që dolën së bashku nga emisioni, për të vazhduar marrëdhënien e tyre jashtë. ... Read More

E kishte mbajtur të fshehur, Iva Tiço poston për herë të parë foto me partnerin dhe mori vëmendjen e të gjithëve

15/01/2022

Iva Tiço ka zbuluar për herë të parë një fotografi me të dashurin e saj. Gazetarja e njohur shqiptare në shkurt të vitit të kaluar ... Read More