Tag: paqëndrueshme

Horoskopi ditor, e martë 7 korrik 2020

07/07/2020

DashiDite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kërkoni te provoni përvoja te reja, por kur partneri t’iu ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 6 korrik 2020

06/07/2020

DashiDite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni ato para se ... Read More

Mot jo stabil edhe në pesë ditët e ardhshme

27/05/2019

Edhe java e fundit e muajit maj do të paraqitet e paqëndrueshme, kjo si pasojë e cikloneve aktive mbi Gadishullin e Ballkanit, të cilët do ... Read More

Mot i ndryshueshëm deri në fundjavë – të dielën më ngrohtë

23/05/2019

Fusha të paqëndrueshme të presionit të ulët, nga cikloni AXEL që kaloj mbi Europën qëndrore, do të zhvendosen në lindje, duke përfshirë edhe vendin tonë. ... Read More

Shqipëria me mote të vranët

30/01/2019

Shqipëria do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të jetë kryesisht i vranët me intervale të shkurtra ... Read More

Mot i ndryshueshëm në Shqipëri

29/01/2019

Shqipëria do të ndikohet sot nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet kryesisht i vranët me intervale të shkurtra e ... Read More

Mot i vranët sot në Shqipëri

24/01/2019

Shqipëria do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura, por ... Read More

Shqipëria me mot me reshje bore e shiu

10/01/2019

Shqipëria të enjten do të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme. Moti kryesisht do të jetë i vranët në të gjithë vendin. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ... Read More

Industria e tekstilit kundër zgjedhjeve të parakohshme

15/10/2018

15 Tetor 2018 / 15:28 Në një situatë të paqëndrueshme politike asnjë kompani nuk do të vendosë të investojë, e nëse shpallen zgjedhje të parakohshme ... Read More