Tag: Olta

“Idjote, pa çorape bebi”, Olta Gixhari ironizon komentuesen për gabimin

07/04/2021

Olta Gixhari po shijon plotësisht mëmësinë e re. Ajo dhe Amar tashmë janë të pandarë edhe këtë na i dëshmon nga rrjetet sociale. Megjithatë duket ... Read More

Ajo i zgjodhi emrin, Olta Gixhari prezanton për herë të parë të birin me Armina Mevlanin

26/02/2021

Olta Gixhari ka prezantuar për herë të parë të birin me Armina Mevlanin. Olta Gixhari udhëtoi për herë të parë para disa ditësh drejt Shqipërisë ... Read More

Pak muaj pas lindjes, Olta Gixhari vjen bashkë me djalin në Shqipëri

08/02/2021

Në udhëtimin e parë në Shqipëri me të birin, Olta Gixhari i ka treguar atij vendin e origjinës nga lart. Me një foto nga avioni, ... Read More

“Ëndrra ime u realizua”, Olta Gixhari dhuron kartolinë më të bukur për Krishtlindje me Amar

25/12/2020

Në shtëpinë e Olta Gixharit ka filluar të ndihet  prej ditësh atmosfera e festave. Ditën e sotme aktorja ka ndarë një foto me të voglin ... Read More

Halle nënash! Olta Gixhari ndau një foto epike nga jeta prindërore dhe na shkriu gazit!

09/11/2020

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, prej tre muajsh është bërë nënë për herë të parë, ndërsa të voglin e saj ka ... Read More

Olta Boka flet për kilet e tepërta: Shoqëria më ushtron presion për standardet e bukurisë

19/09/2020

Vetëm pak kohë më parë Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shpesh ndan rutinën e saj me vogëlushen, por duket se ... Read More

“Perëndesha e zemrës sime”, Olta Boka i dedikon Gaias fjalët më të bukura në 2-mujorin e lindjes!

15/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, u bë nënë për herë të parë Nnë korrik të këtij viti. Ajo solli në jetë ... Read More

“Princi im”, aktorja ndan foton e ëmbël me vogëlushin e saj, zbulon dhuratën e veçantë për të (Foto)

07/09/2020

Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë disa ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë aktorja përmes një ... Read More

Aktorja pozon për herë të parë me Amarin: Më është bërë xheloz dhe burri

30/08/2020

Aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi ... Read More

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë

22/08/2020

Aktorja Olta Gixhari është bërë nënë për herë të parë, mbrëmjen e djeshme. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktorja me anë të një ... Read More

“Një muaj mjalt me ty!” Olta Boka tregon tortën e veçantë në 1 mujorin e së bijës

17/08/2020

Olta Boka një muaj më parë u bë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e ... Read More

Vajzë apo djalë? Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës që po pret të vijë në jetë (Foto)

24/07/2020

Aktorja Olta Gixhari e cila do të bëhet nënë për herë të parë së shpejti, ka shuar së fundmi dhe kuriozitetin e fansave të saj ... Read More