Tag: njëjti

Sulmon me thikë viktimën, arrestohet

24/05/2019

Një person është arrestuar në Pejë, pasi i njëjti ka goditur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. ... Read More

Arrestohet një i dyshuar në Trepçë pasi sulmoi mbikëqyrësin e tij

21/05/2019

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një të dyshuar në Trepçë, pasi që i njëjti në vendin e punës ka sulmuar fizikisht mbikëqyrësin e ... Read More

Voziti 304 km/h në autostradën “Ibrahim Rugova”, policia e dënon me 300 euro, ndalim vozitje dhe heqje të pikëve

20/05/2019

Policia e Kosovës ka ndaluar një person pasi që i njëjti me veturën e tij kishte zhvilluar shpejtësi 304 km/h në Autostradën “Ibrahim Rugova”, duke ... Read More

Sulmon zyrtarin policor në Podujevë, arrestohet një person

17/05/2019

Një person është arrestuar pasi i njëjti ka penguar zyrtarin policor në kryerje të detyrës. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth ... Read More

Policia arreston 20-vjeçarin në Ferizaj, pas shantazhit që i bëri një të miturës

14/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi që i njëjti dyshohet se ka shantazhuar një femër.  Në njoftimin e Policisë thuhet se ... Read More

E sulmon bashkëshorten, arrestohet

13/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, dhe i njëjti është shoqëruar në stacionin policor, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ... Read More

Arrestohet pasi ngacmoi seksualisht dy femra në Viti

12/05/2019

Është arrestuar një i dyshuar mashkull në fshatin Pozheran të Vitisë, pasi i njëjti ka marrë në veturë dy viktimat femra të mitura kinse për ... Read More

Podujevë, burri rrah gruan

08/05/2019

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur dje në komunën e Podujevës, njofton policia. “Është ... Read More

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

01/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Lipjan, pasi që i njëjti kishte kanosur me pistoletë viktimën mashkull K-shqiptar. Nga i dyshuari është konfiskuar ... Read More

Keqpërdorim i pozitës zyrtare, në Gjakovë

25/04/2019

Një person është arrestuar nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën, keqpërdorim i pozitës zyrtare. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ... Read More

Nuk u bindet urdhërave të Policisë, arrestohet

24/04/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Klinë pasi që i njëjti nuk i është bindur urdhrave të zyrtarëve policorë për dhënien e ... Read More

Arrestohet pasi sulmon nënën e vet në Prishtinë

21/04/2019

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti për motive të panjohura e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Sipas njoftimit, viktima ka ... Read More