Tag: “Nënë

Nuk do t’ia di për rregullat anti-covid, Yllka Kuqi fillon me mbrëmje muzikore

15/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e ... Read More

Nuk e kemi parë asnjëherë, Violetë Kukaj paska një vajzë kaq të bukur

10/01/2021

Bëmë nënë të të ngjaj. Violetë Kukaj është këngëtarja kosovare që ka kontribuar me shumë këngë e hite në skenën muzikore. Edhe Violeta vite më ... Read More

Zbulohet më në fund, ky është babai i djalit të Shkurte Gashit!

25/12/2020

Këngëtarja Shkurte Gashi u bë nënë pak ditë më parë. Në një privatësi të plotë ajo kaloi këtë moment dhe gjithë shtatzëninë. Por, sekret mbeti ... Read More

E kishte mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja bëhet nënë për herë të parë, sekret dhe partneri

22/12/2020

Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë. Ndonëse askush nuk dinte asgjë për këtë lajm, mediat kosovare konfirmojnë se këngëtarja tashmë është bekuar ... Read More

Arbana Osmani tregon planet për një bebe tjetër: Me 3 bëhesh prind thonë…

29/11/2020

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor. Ajo solli në jetë  një djalë, të cilin e pagëzoi me ... Read More

Deputetja socialiste bëhet nënë për herë të dytë, ja emri i veçantë që ka zgjedhur Blerina Gjylameti

28/11/2020

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, është bërë nënë për herë të dytë.Ka qenë vetë Gjylameti e cila ka publikuar në rrjetet sociale fotografinë e ... Read More

Blogerja shqiptare humb të ëmën nga Covid-19: Qoftë mallkuar ky virus që t’u rikthye dhe të largoj prej meje

19/11/2020

Blogerja e njohur, Linda Lido ka humbur nënë e saj nga Covid-19. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vetë blogerja me anë të ... Read More

Rrëfimi i 31 vjeçares: Bëja dashuri për lekë, si ja kam shpjeguar vajzës sime

17/11/2020

Një 31 vjeçare, nënë e një vajze 5 vjeçare, nuk ka nguruar aspak të tregojë historinë e saj si punëtore e bordeleve dhe valltare në ... Read More

Yllka ka mbetur e shëndoshë pas lindjes, ka shkuar të dobësohet tek Shkenda Dubova

11/11/2020

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e ... Read More

 “Humba 16 kg muajin e parë pas lindjes”/ Klea Huta rrëfen komplikacionet pas lindjes

07/11/2020

Prej muajsh Klea Huta është bërë nënë e vogëlushit Krid. Ajo që na ra në sy menjëherë është se moderatorja u rikthye në top formë ... Read More

Arbana Osmani shfaqet në super formë pas lindjes, zbulon ‘sekretin’ për të gjitha femrat

29/10/2020

Disa ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë e një djali për herë të dytë, të cilin e pagëzuan me emrin Diell. Mirëpo ... Read More

Emily Ratajkowski shtatzënë/ “Gjininë do ta vendosë vetë fëmija kur të jetë 18 vjeç”

27/10/2020

Emily Ratajkowski do të bëhet nënë për herë të parë. Modelja e famshme e pasarelave ka zbuluar në një intervistë për ‘Vogue’ se ajo dhe ... Read More