Tag: ndërruar

Vdekja e Shaqir Hotit e mërzitë Shyhrete Behlulin, ky është mesazhi i saj prekës

11/04/2021

Instrumentisti i njohur shqiptar, Shaqir Hoti ka ndërruar jetë dje në moshën 85 vjeçare. Shumë fytyra të njohura publike kanë shprehur ngushëllime për artistin e ... Read More

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

29/03/2021

Artan Thaçi, djali i aktorit të njohur Rasim Thaçit-Cimës që pak ditë më parë ka ndërruar jetë pas një beteje me COVID 19, ka treguar ... Read More

‘Më duhet edhe një jetë që të flas për vlerat e tua’, Adelina Thaçi emocionin me fjalët për të atin

28/03/2021

Tri ditë më parë ka ndërruar jetë legjenda e humorit shqiptar, Rasim Thaçi – Cima. Vdekja e tij ka lënë të pikëlluar të gjithë, ndërsa ... Read More

Ndërron jetë nga COVID-19 aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, ja serialet ku ka luajtur

25/03/2021

Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Luran Ahmeti ka ndërruar jetë nga COVID-19, pasi ishte i shtruar prej disa ditësh në Klinikën Infektive në Shkup. Mediat ... Read More

Yllka Gashi në zi, i vdes përsoni më i dashur familjar

21/03/2021

Ka ndërruar jetë babai i aktores së njohur Yllka Gashi. Mbrëmë në orët e vonshme ka ndërruar jetë Hafiz Gashi, babai i aktores së njohur ... Read More

Kemal Ademi largohet nga Fenerbahce, huazohet të një ekipi tjetër turk

01/02/2021

Sulmuesi Kemal Ademi ka ndërruar ambient këtë afat kalimtar dimëror. Ai ka kaluar nga Fenerbahce në Karagümrük. Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi ... Read More

Ndërron jetë ish-futbollisti i Barcelonës

31/01/2021

Vdes ish-futbollisti i Barcelonës. Ish-futbollisti legjendar i Barcelonës, Justo Tejada ka ndërruar jetë në moshën 88 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi ... Read More

E dhimbshme: Ndërron jetë aktorja shumë e njohur

29/01/2021

Ka ndërruar jetë aktorja dhe modelja e njohur. Cicely Tyson, aktorja ikonike dhe me ndikim, vdiq në moshën 96 vjeçare. Cicely Tyson, një ikonë e ... Read More

E dhimbshme: Aktorja shumë e njohur ndërron jetë në moshën 26-vjeçare

26/01/2021

Aktorja shumë e njohur ka ndërruar jetë në moshën 26-vjeçare. Song Yoo-jung, ylli televiziv i Koresë së Jugut, ka vdekur në moshën 26 vjeçare. Aktorja ... Read More

Sporti në zi: Vdes në moshën 35-vjeçare futbollisti shumë i njohur

22/01/2021

Në moshën 35-vjeçare futbollisti shumë i njohur ka ndërruar jetë. Ish-sulmuesi i Sheffield United, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare. Shelton ka ndërruar ... Read More

Ngjarje e rëndë: Vdes në moshë shumë të re djali i modeles së njohur

19/01/2021

Ka ndërruar jetë 24 vjeçari, djali i modeles së njohur. Modelja e famshme Stephanie Seymour ka përjetuar ngjarjen më të keqe të jetës së saj. ... Read More

Producenti i njohur vdes nga Covid-19

17/01/2021

Vdes nga koronavirusi producenti i njohur. Producenti i njohur, Phil Specot, ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare. Thuhet se ai ishte i infektuar nga COVID-19, ... Read More