Tag: ndërroi

Ky ishte momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit

27/03/2021

Momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit. Dje ndërroi jetë aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cima. ... Read More

Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi jetë

27/01/2021

Si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci. Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, ... Read More

Dy javë pas vdekjes së nënës, Roberti ju bën me lot me këtë postim

23/01/2021

Robert Berisha me dedikim prekës, dy javë pasi nëna e tij ndërroi jetë Para dy javësh, Robert Berisha kishte bërë të ditur se nëna e ... Read More

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

09/01/2021

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ... Read More

Në natën e Viti të Ri, reja e Dacit kujton bashkëshortin e ndjerë, s’do të mund t’i mbani lotët

31/12/2020

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci. Ai ishte djali i vetëm i ... Read More

Kjo është videoja e fundit e Maradonës, atë e regjistroi një fqinj i tij

27/11/2020

Diego Maradona, një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, ndërroi jetë të mërkurën në moshën 60 vjeçare. Edhe pse fillimisht u njoftua ... Read More

Sevdai Radogoshi vjen me postim prekës pas vdekjes së Ismet Pejës

23/11/2020

Ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja. Sot ndërroi jetë ikona e muzikës shqipe, Ismet Peja. Doajeni i muzikës shqipe, Ismet Peja, ka ... Read More

“S’lamë vend pa pyetur për ndonjë ilaç më tepër, të mposhtje virusin e poshtër”

21/08/2020

Për shkak të koronavirusit ndërroi sot jetë para kohe, Lulëzim Pasmaçiu, vëllai i biznesmenit të njohur, Ylli Ndroqi. Ai ndërroi jetë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ... Read More

Mbingarkohet Klinika Infektive pas rritjes së rasteve me COVID 19

21/06/2020

Koronavirusi mori edhe një jetë sot në Kosovë. Personi i cili ndërroi jetë është një 53 vjeçar nga Rahoveci. Ai nga dita e premte ishte ... Read More

Vajza e Xhevdet Ferit bën dedikimin prekës: Më mungon shumë papi

03/03/2020

Disa ditë më parë, aktori i mirënjohur Xhevdet Feri  ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Së fundmi, vajza e tij, Bora Feri ... Read More

Yjet e muzikës e kujtojnë Aviciin në njëvjetorin e vdekjes

20/04/2019

21:49 | 04/20/2019 Një vit më parë, DJ me famë botërore ndërroi jetë. Vdekja e Aviciit në moshë të re kishte tronditur opinionin, ndërsa projektet ... Read More

Ndërron jetë një shtetase maqedonase në një aksident në Kroaci

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T10:00:44+02:00 Shtetasja maqedonase ndërroi jetë sot në autostradën A3 në Okuçan në Kroaci kur vetura me targa gjermane në të cilën ishte bashkë shofere ... Read More