Tag: nder

Agnesa si të ishte 15 vjeçe – linjat e saj të formësuara e bëjnë ata të duket tejet seksi

15/05/2021

Agnesa Vuthaj është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Me linjat perfekte që ka, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Pasi ... Read More

Djali i Milot Rashicës dhe Belkizës do t’ua ‘shkrijë zemrat’ me buzëqeshjen e tij

15/05/2021

Belkiz Kera është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon, ... Read More

Arta e tepron me veshje në ditën e Bajramit

14/05/2021

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun. Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë ... Read More

‘Ky fustan ka qenë plan me u vesh për Bajram, ama nuk mu prit’, Kaltrina shfaqet me plot stil

11/05/2021

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, ... Read More

Albatriti i dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu ia shpreh dashurinë Egzonës në publik

11/05/2021

Albatriti në publik e shpreh dashurinë për Egzonën. Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Duke qenë aktiv me postime ... Read More

Vjehrra e Sarës tregon si ndjehet pranë mbesës së saj

10/05/2021

Xheraldina tregon si ndjehet pranë mbesës së saj. Xheraldina Vula është një ndër emrat më të dalluar në mediat rozë. Ajo në të shumtën e ... Read More

Adea Pula sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite mbushi sot

10/05/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

Sa përvëluese që duket Enca nga plazhi

09/05/2021

Këngëtarja ka pozuar në veshjen ngjyrë të kaltër. Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net. Këngëtarja e njohur, ... Read More

Me një pamje tërësisht ndryshe – Era Istrefi poston foto vetëm në reçipeta

07/05/2021

Era Istrefi është një ndër emrat më të komentuar të shoubizit, e cila shfaqet shumë joshëse vazhdimisht, shkruan lajmi.net. Në paraqitjen e radhës, Era mori ... Read More

Elita një nënë e zonja, ndan momentin më të mirë me fëmijët

07/05/2021

Elita ndan momentin më të mirë me fëmijët. Elita Rudi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë e dalluar në ... Read More

Afrona bëhet nuse për herë të dytë, mahnitë me pamje

03/05/2021

Afrona Dika bëhet nuse për herë të dytë. Ndër blogeret më të njohura në vendin tonë është edhe Afrona Dika, e cila famë të madhe ... Read More

I ka ngjarë nënës me flokë kaçurrela, kaq e ëmbël është bërë vajza e vogël e Kaltrinës

02/05/2021

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, ... Read More