Tag: ndaj

Lajmi i fundit nga Italia, Lukaku afër transferimit në Chelsea

04/08/2021

Chelsea është gati për sulmin vendimtar ndaj Romelu Lukaku. Siç kemi thënë në orët e fundit, nëse arrin një ofertë prej më shumë se 110 ... Read More

Xhaka pas golit ndaj Chelseas: Është ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi

01/08/2021

Granit Xhaka ka reaguar pas golit të shënuar ndaj Chelseas. Shqiptari shënoi me kokë në miqësoren ndaj Chelseas, por “Blutë” në fund dolën triumfues. Xhaka ... Read More

“Pafajësia e jote do të vërtetohet”, partneri i del në krah Fjolla Morinës

29/07/2021

Fisnik Syla nuk heziton të shpreh publikisht dashurinë që ka ndaj gruas së tij Fjollës. Edhe sot me anë të një Instastory tregoi se beson ... Read More

Shyhrete Behluli uron festën me këngën “Erdh Bajrami”

20/07/2021

Kudo në botë po festohet festa e Kurban Bajramit, ndaj edhe në Kosovë filluan urimet qysh në orët e para të mëngjesit. Figura të shumta ... Read More

I mban djalit kokën poshtë, ndjekësit e ‘kryqëzojnë’ Tinën në Instagram

17/07/2021

“I ra qafa në tokë”, ndjekësit me kritika të ashpra ndaj fotografisë së Tunës. Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdi e njohur si Tuna, është mjaftë aktive ... Read More

Shënon Bonucci, Italia barazon rezultatin ndaj Anglisë

11/07/2021

Italia barazon rezultati. Italia ka gjetur më në fund golin ndaj Anglisë. Ishte qendërmbrojtësi Leonardo Bonucci që realizoi në portën e Pickford (67′). Pas një ... Read More

Shënon Shaw, Anglia në epërsi ndaj Italisë

11/07/2021

Shaw ‘shtang’ Italinë, Anglia në epërsi. Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Italisë. Ishte mbrojtësi Luke Shaë që zhbllokoi rezultatin pas vetëm tre minutave. Pas ... Read More

Shpërthejnë fansat me komente negative ndaj Adelina Tahirit në fotografinë me burrë

10/07/2021

‘Ia shikon xhepat a ka lek’ shpërthejnë fansat me komente negative ndaj Adelina Tahirit Që kur bëri publike lidhjen me avokatin maqedonas, Adelina ka pranuar ... Read More

Robert Berisha me veprim befasues ndaj Norës

10/07/2021

Robert Berisha surprizon ndjekësit me këtë VEPRIM ndaj Nora Istrefit! Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndarë prej kohësh por i kemi parë tek bëhen ... Read More

“A far l’amore comincia tu”, axurrët në fushën e Wembley me këngën e Raffaella Carrà si homazh për ikonën e Italisë

06/07/2021

Për të bërë homazhe ndaj Raffaella Carrà, prezantueses dhe këngëtares së famshme italiane që u nda dje nga jeta, Federata e Futbollit kërkoi dhe mori ... Read More

Messi flet pas spektaklit të dhuruar ndaj Ekuadorit

04/07/2021

Messi flet pas spektaklit të dhuruar ndaj Ekuadorit, por ankohet për terrenet në Brazil. Leo Messi ka dhënë një tjetër ndeshje spektakolare me Argjentinën në ... Read More

Fiton ndaj Republikës Çeke, Danimarka gjysmëfinalistja e tretë e Euro2020

03/07/2021

Danimarka është gjysmëfinalistja e tretë e Euro 2020. Danezët fituan 2-1 ndaj Republikës Çeke në Baku të Azerbajxhanit dhe shkojnë në fazën tjetër, teksa do ... Read More