Tag: mund

E përdorim çdo ditë, këto janë 5 efektet anësore të qumështit

08/04/2021

Zbuloni 5 efektet anësore të qumështit. Nuk mund të mohohet se qumështi është një pije shumë e shëndetshme. Qumështi jep një kontribut të rëndësishëm në ... Read More

Chelsea – Lukaku, lajm bombë nga Anglia

07/04/2021

Chelsea mund ta rikthejë Lukakun në verë Chelsea e ka në listën e transferimeve sulmuesin e Interit, Romelu Lukakun. “Calcio Mercato” bën të ditur se ... Read More

Ndeshja ndaj Juventus, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

06/04/2021

Lista e lojtarëve të Napolit për ndeshjen ndaj Juventus, Rrahmani mund të luajë startues. Napoli ka emëruar skuadrën e tyre për ndeshjen e planifikuar me ... Read More

Ndodh edhe kjo, Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

05/04/2021

Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur. Mund ta besoni ose jo, por Fero sapo e tha hapur se ai ka ngatërruar Arbenitën me ... Read More

Haaland- Manchester United, mund të ndodh kjo

05/04/2021

Haaland mund të refuzojë Manchester United. Erling Haaland ka shumë mundësi që mund të refuzojë skuadrën e Manchester United për shkak që futbollistët që kanë ... Read More

“Djajtë e Kuq” me përmbysje triumfojnë ndaj Brightonit

04/04/2021

Manchester United me përmbysje triumfon ndaj Brightonit. Manchester United me shumë mund ia ka dal të mposht në shtëpi Brightonin. “Djajtë e Kuq” fituan me ... Read More

A e dini se kush i ka shpikur Emoji-t dhe kur u bë zbulimi ityre?

02/04/2021

Kur u zbuluan ato? Kur janë krijuar për herë të parë emoji? Shpeshherë mund ta keni dëgjuar shprehjen një fotografi është sa 1000 fjalë, shkruan ... Read More

Brenda 10-20 vitesh, nuk do të mbetet më asnjë duhanpirës

01/04/2021

Sipas analistëve të kompanisë “Jefferies” brenda 10 deri 20 vjetësh, nuk mund të mbetet asnjë duhanpirës në shumë tregje. Qeveritë dhe kompanitë e duhanit, janë ... Read More

Kujdes: Gruaja në këtë shenjë me të vërtetë i pëlqen të ndryshojë partnerët

31/03/2021

Akrepi në horoskop. Një grua në këtë shenjë beson se nuk ka asnjë burrë që mund të kënaqë dëshirat dhe orekset e saj. Kjo është ... Read More

Milani pritet të ketë buxhet prej 100 milionë eurosh për transferime në verë

28/03/2021

Buxheti i transferimeve të Milanit mund të jetë rreth 100 milionë euro dhe nënshkrimi i përhershëm i Fikayo Tomori mbetet përparësia e Rossonerëve. Milani kurseu ... Read More

Si ta menaxhoni zemërimin, Këshilla për të gjithë “grindavecët”

25/03/2021

Këshilla. Ju mund të mendoni se shfryrja e zemërimit tuaj është e shëndetshme, se njerëzit përreth jush janë shumë të ndjeshëm, se zemërimi juaj është ... Read More

Operacionet plastike bëjnë mrekulli tek Arta, shfaqet si kukull

23/03/2021

Ndërhyrjet kirurgjike janë hyr në modë viteve të fundit. Këtë mund ta kuptojmë përmes imazheve që janë publikuar vite më parë, në të cilat shohim ... Read More