Tag: moshën

E dhimbshme: Aktorja shumë e njohur ndërron jetë në moshën 26-vjeçare

26/01/2021

Aktorja shumë e njohur ka ndërruar jetë në moshën 26-vjeçare. Song Yoo-jung, ylli televiziv i Koresë së Jugut, ka vdekur në moshën 26 vjeçare. Aktorja ... Read More

Sporti në zi: Vdes në moshën 35-vjeçare futbollisti shumë i njohur

22/01/2021

Në moshën 35-vjeçare futbollisti shumë i njohur ka ndërruar jetë. Ish-sulmuesi i Sheffield United, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare. Shelton ka ndërruar ... Read More

Çiljeta Xhilaga humb njeriun e shtrenjtë: Lamtumirë…

15/01/2021

Inxhinieri shqiptar, Skënder Xhilaga është ndarë nga jeta sot në moshën 84-vjeçare. I ndjeri ka pasur lidhje gjaku me këngëtaren Çiljeta Xhilaga. Këngëtarja ka ndarë ... Read More

Vdes në moshën 38 vjeçare aktorja e njohur

14/01/2021

Aktorja e famshme ndërron jetë në moshën 38-vjeçare. Jessica Campbell, aktorja e filmit “Election” në vitin 1999, ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare. Ajo thuhet ... Read More

Flet ish-burri i Violeta Kajtazit, tregon kur dhe si e takoi për herë të parë këngëtaren

13/01/2021

Ish-burri i Violetë Kukaj tregon se e takoi këngëtaren në moshën 12-vjeçare. Violetë Kukaj së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për pamjen ... Read More

Zi në la Liga, vdes talenti i madh i Bilbaos

04/01/2021

Futbollisti i Bilbaos vdes në moshën 23 vjeçare si pasojë e aksidentit. Futbollisti i Athletic Bilbao, Aitor Gandiaga ka ndërruar jetë në moshën 23 vjeçare ... Read More

Vdes këngëtari i njohur nga koronavirusi

29/12/2020

Kompozitori dhe këngëtari Armando Manzanero vdes në moshën 85 vjeçare nga COVID-19. Muzikanti i njohur Armando Manzanero, ka vdekur në moshën 85 vjeçare. Lajmi për ... Read More

Vdes aktorja e njohur në moshën 59 vjeçare

24/12/2020

Vdes aktorja e njohur amerikane. Ylli i “Broadway”, Rebecca Luker, ka vdekur në moshën 59 vjeçare. Agjentja e saj, Sarah Foster, konfirmoi lajmin për New ... Read More

Ish-trajneri i Kombetarës së Shqipëris vdes nga Covid-19

13/12/2020

Ish-përzgjedhësi i Shqipërisë vdes nga COVID-19. Ish-përzgjedhësi i Shqipërisë, Otto Bariq, ka vdekur në moshën 87-vjeçare të dielën nga koronavirusi. Sipas asaj që ka raportuar ... Read More

Futbolli në zi, ndërron jetë legjenda e Italisë

10/12/2020

Ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare, legjenda e futbollit italian, Paolo Rossi. Kanë qenë familjarët e tij që kanë dhënë lajmin për ndarjen nga ... Read More

Futbolli kosovar në zi, vdes ish-futbollisti i gjeneratës së artë të Prishtinës

04/12/2020

Vdiq ish-futbollisti i gjeneratës së artë të Prishtinës, Shefqet Sinani. Ka vdekur në moshën 65-vjeçare ish-futbollisti i Prishtinës, Shefqet Sinani, ka njoftuar Federata e Futbollit ... Read More

Vdes ish futbolllisti i Fulham

30/11/2020

Vdes futbollisti senegalez Papa Diop. Ish mbrojtësi senegalez i Fulham, ka vdekur në moshën 42 vjeçare. Ai ndërroi jetë pas një ballafaqimit të gjatë me ... Read More