Tag: moshën

Humb jetën tragjikisht në një aksident me ski në moshën 37-vjeçare, Fituesi i dy çmimeve “Cesar”

19/01/2022

Aktori i njohur francez, Gaspard Ulliel ka ndërruar jetë të mërkurën në moshën 37-vjeçari pas një aksidenti me ski. “Ai vdiq në një aksident me ... Read More

Aktorja e njohur vdiq natën e Vitit të Ri

01/01/2022

Ndërron jetë aktorja e njohur në prag të ndërrimit të viteve Ndërron jetë në moshën 99-vjeçare aktorja Betty White. Ajo është ndarë nga jeta dje, ... Read More

Nuk besonte në virus: Ylli i Kikboksit vdes nga Covidi në moshën 40 vjeçare

26/12/2021

‘Belgu më i fortë’ ndërroi jetë nga Covidi në moshën 40 vjeçare Ylli belg i Kikboksit ka ndërruar jetë nga virusi korona. Njihej si ‘Njeriu ... Read More

Futbolli në zi, vdes në moshën 23-vjeçare lojtari i njohur

25/12/2021

Futbollisti kroat ndërron jetë në moshën 23-vjeçare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në futbollin kroat. Marin Cacic ishte vetëm 23 vjeç dhe aktivizohej me ... Read More

Nuk pranoi të vaksinohet, vdes nga COVID-19 kikbokseri belg

22/12/2021

Ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare kikbokseri belg, Frederic Sinistra. Sipas mediave lokale, Sinistra ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19, derisa kishte refuzuar ... Read More

Vdes aktorja e njohur në moshën 35-vjeçare

21/12/2021

Vdes në moshën 35-vjeçare aktorja e njohur, ra nga hoteli ku po qëndronte Aktorja japoneze, e cila bënte sërin e përsonazhit të Anna-s në versionin ... Read More

Sporti spanjoll në zi, vdes legjenda e tenisit

12/12/2021

Vdes legjenda e tenisit, Manolo Santana Ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare Manolo Santana, kampion i katërfishtë në Grand Slam. Spanjolli u bë lojtari i ... Read More

Mesazhi pas prerjes së flokëve/ Si e fshehu sëmundjen e rëndë Hueyda El Sayed

23/11/2021

Artistja e njohur shqiptare Hueyda El Sayed është ndarë papritur nga jeta në moshën 46-vjeçare. Balerina dhe ish-moderatorja mësohet se vuante nga një sëmundje e ... Read More

Vdes aktori i njohur në moshën 28-vjeçare

22/11/2021

Vdes në moshën 28-vjeçare aktori Joey Morgan. Joey Morgan, aktori i njohur për rolin e tij të parë në filmin “Scouts Guide to the Zombie ... Read More

Gold Ag rrëfen amanetin që ia kishte lënë Buqja para se të vdiste

27/10/2021

Regjisorja Burbuqe Berisha, sot ka ndërruar jetë. Sot vdiq në moshën 51-vjeçare regjisorja Burbuqe Berisha, e cila dyshohet se pësoi sulm në zemër në vendin ... Read More

Dani Alves po kthehet në Barcelonë ?

21/10/2021

Ditët e fundit ka pasur spekulime për mundësinë që Dani Alves, në moshën 38-vjeçare, të rikthehet për të përforcuar mbrojtjen e djathtë të Barcelonës për ... Read More

Ndërron jetë aktori i serialit të famshëm

22/09/2021

Vdes aktori i serialit të famshëm. Ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare aktori Willie Garson, i njohur për rolin e tij në serialin “Sex ... Read More