Tag: mëngjesit

Situata Donnarumma, gazetari zbulon: Paolo Maldini i lodhur, për herë të parë…

12/04/2021

Në takimin e zakonshëm të mëngjesit në Youtube, Carlo Pellegatti foli për momentin e Milanit. Deklaratat në lidhje me intervistën e Paolo Maldini para ndeshjes ... Read More

Dajana thumbon Arjolën: Mëngjesi nuk do t’i vendosësh njerëzit në gjumë, do shumë energji

30/03/2021

Dy vite më parë moderatorja Dajana Shabani u largua nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”, ku drejtonte prej vitesh. Vendin e saj e zuri ... Read More

Morena publikon pamje ‘përvëluese’ nga palestra

12/03/2021

Morena Taraku publikon fotografi nga ushtrimet e mëngjesit, ndërsa thekson të pasmet atraktive Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një personazh mjaft ... Read More

“E ke ditur se Vitin e Ri e kam kaluar me Beartin”, Tea hedh akuza drejtë Olsës

03/02/2021

Tea gjatë orëve të hershme të mëngjesit ka publikuar një video në Youtube, duke kërkuar nga autorja e emisionit “Për’puthen”, që të tregojë të vërtetën ... Read More

Prezantuesja e motit pengohet nga djali i saj live në TV

29/01/2021

Një vogëlush i lezetshëm që hyri në transmetim të drejtpërdrejtë gjatë emisionit të mëngjesit, po u kujton prindërve se askush nuk përjashtohet nga “ekuilibri” i ... Read More

Nënat që vuajnë nga të vjellat në shtatzëni lindin fëmijë me inteligjencë më të lartë

27/01/2021

Të vjellat e mëngjesit janë ndoshta nga gjërat më të këqia rreth shtatzanisë. Çdoherë ekziston brenga se fëmija mund të mos jetë duke i marrë ... Read More

Bashkimi i Kevin Durant me James Harden i ka dhënë frytet e veta

18/01/2021

Orët e para të mëngjesit të së dielës është luajtur takimi i NBA mes Brooklyn Nets dhe Orlando Magic. Në këtë ndeshje është parë me ... Read More

Zbardhni dhëmbët me preparate shtëpiake

12/11/2020

Që dhëmbët tuaj të jenë të bardhë nuk është e domosdoshme që të shmangni kafenë e mëngjesit dhe cigaren. Një herë në javë dhëmbët mund ... Read More

Po transmetonte ‘live’ emisionin e mëngjesit, prezantuesja e njohur humbet ndjenjat dhe rrëzohet në mes të studios

20/08/2020

Teksa ishte në transmetim ‘live’ një incident i rëndë i ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm gazetares së njohur të televizionit grek ANT1. Prezantuesja Konstantina ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

“Një pjesë e historisë u bë copash”/ Armina Mevlani e revoltuar: Imazhin tim nuk e kam lidhur kurrë me politikën, më kanë sulmuar pa të drejtë

18/05/2020

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar që nisi në orët e para të mëngjesit ditën e diele, kanë qënë të shumtë personazhet e njohur që kanë ... Read More

Endrit Mertiri nxjerr zbuluar VIP-at shqiptarë: Kërkojnë të përdorin shumë photoshop

31/01/2020

Fotografi i njohur, Endrit Mertiri i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, ka rrëfyer më shumë rreth profesionit të tij. Për shkak të profesionit ... Read More