Tag: Medës

Meda merr urimin më të mirë për ditëlindje nga fëmijët

15/06/2021

Fëmijët i bëjnë urimin më të bukur Medës. Këngëtari Meda sot feston ditëlindjen. I dashuri dhe i shumëkërkuari nga publiku mbushë 41 vite jetë, shkruan ... Read More

Çka ju ka bërë kështu flokëve Lulja e Medës

25/04/2021

Lulja i shkurton shumë flokët. Lulja e Medës është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, ... Read More

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

27/03/2021

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lulja kaq shumë ngjanë me motrat e nënën

09/03/2021

Lulja e Medes na prezanton me nënën e motrat. Dje u shënua Dita ndërkombëtare e gruas. Në Kosovë rëndësi të madhe këtë ditë u kushtohet ... Read More

Në familjen e Medës sot ka festë

17/02/2021

Sot ka festë në familjen e Medës. Këngëtari sot ka festë në familjen e tij. Meda ka publikuar një imazh të djalit të tij në ... Read More

Lules sa shumë i shkojnë flokët kështu

16/02/2021

Sa shumë i shkojnë Lules flokët kështu. Lulja e Medës po eksperimenton në forma të ndryshme me flokët e saja. Ajo në çdo imazh që ... Read More

I patë të gjitha, por vjehrra e Medës qenka një zonjë e vërtetë

08/02/2021

Kjo zonjë është vjehrra e Medes. Këngëtari i muzikës folk, popullore e zbavitëse, nuk është më i vetmi i famshëm brenda familjes. Me popullaritet, mbetet ... Read More

Lules i pëlqen të jetë nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni veprimin që ka bërë sot

29/12/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

Me flokë kaçurela e të shkurta, Lulja shaqet super joshëse në pamjen e re

15/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

04/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Pa filtera e photoshop, Lulja befason me këtë pamje

17/11/2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që ... Read More

Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën ‘mal’ me këtë pamje

12/11/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More