Tag: mbrëmjes

Përlotet në intervistë, Marsela Karapanço: S’e harroj kurrë raportimin për vdekjen e kolegut

11/04/2021

Marsela Karapanço ishte e ftuara e mbrëmjes në programin “FitStation” në News24. Moderatorja dhe autorja e emisionit më të ri politik “Frontline”, erdhi në një ... Read More

Manchester United – Milan, këto pritet të jenë formacionet starutese

11/03/2021

Sonte në kuadër të UEFA Europa League zhvillohet ndeshja e mbrëmjes mes Manchester Unitedit dhe AC Milanit. Takimi fillon nga ora 18:50 dhe luhet në ... Read More

Befason Brighton, mposht Tottenhamin

31/01/2021

Brighton është befasia e mbrëmjes, mposht Tottenhamin. Brighton ka bërë befasinë e mbrëmjes duke mposhtur Tottenhamin. Vendasit fituan me rezultat minimal 1 – 0, shkruan ... Read More

Një rrëfim ndryshe e moderatores së sportit, tregon sekretet për një trup perfekt

30/01/2021

Daljana Sejdia moderatorja e sportit në News24 ishte e ftuara mbrëmjes në emisionin FitStation në Neës24 me Çenkuela Hasën! Në këtë intervistë bukuroshja e sportit ... Read More

Alketa Vejsiu prezantoi në “Sanremo”, ja çfarë shkruajnë mediat italiane

07/02/2020

Prezantimi i Alketa Vejsiut në Festivalin e Sanremos është në qendër të vëmendjes që prej mbrëmjes së djeshme. Pezantuesja  u komentua jo vetëm nga mediat ... Read More

Kompany tregon se çfarë mendoi para gjuajtjes që solli golin e karrierës për të

06/05/2019

23:34 | 6 Maj 2019 23:34 | 6 Maj 2019 Vincent Kompany është kthyer në njeriun e mbrëmjes, falë golit që shënoi në ndeshjen e ... Read More

Pas grabitjes së 10 milionë eurove, Aeroporti i Rinasit po ruhet nga forca të shumta të policisë ushtarake

11/04/2019

Prej mbrëmjes të së mërkurës forcat e ushtrisë janë dislokuar përgjatë perimetrit të sigurisë së aeroportit “Nënë Tereza”. Ministrja e Mbrojtjes bashkë me Shefin e ... Read More

Në tunelet ku fshiheshin grabitësit e miliona eurove (Video)

10/04/2019

Që prej mbrëmjes së djeshme, policia dyshonte se personi që u vra nga shkëmbimi i zjarrit me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejte ishte Admir Murataj. ... Read More

Arrestohen katër shpërndarës droge në Tiranë

20/03/2019

Katër persona janë arrestuar nga forcat policore të Tiranës gjatë mbrëmjes së të martës, në një operacion të koduar “Qelqi” që goditi dy raste të ... Read More

Tuna ishte kujdesur për detajet e videove, gjithë tekstin e këngës “Ti m’ke zemër” e kishte shkruar në fustan

19/03/2019

Tuna gjatë mbrëmjes së kaluar ka publikuar me video të gjitha këngët e albumit më të ri, “Fortuna”. Këngëtarja shkupjane si asnjëherë më parë deri ... Read More

Kampioni triumfon ndaj Oklahomas, Spurs mposht Portlandin

17/03/2019

Golden State Warriors ka tirumfuar në derbin e mbrëmjes në NBA përballë Oklahoma City Thunder. Në ndeshjen e zhvilluar në Chesapeake Energy Arena të Oklahomas, ... Read More

Juventusi thyen rekordin e fitimeve nga një ndeshje

13/03/2019

Juventusi gjatë mbrëmjes së kaluar ka siguruar një biletë për në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Bardhezinjtë kanë triumfuar para shikuesve të vetë në Allianz ... Read More