Tag: mbrëmjen

“Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon”, Genci i zbrazi të gjitha

17/01/2021

Genc Salihu, muzikanti nga Kosova ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush Luan”, ndërsa u bë pjesë e lojërave dhe sfidave të ndryshme, ... Read More

“Plas” tek “Love Story”/ Silvana publikon mesazhet, ndër to një femër thotë se po njihet me Flavian

05/01/2021

Mbrëmjen e djeshme “Love story” vijoi debati edhe pas largimit të Silvanës. Ndonëse gocat në sallë u shprehën se Saimiri nuk i kishte shkruajtur në ... Read More

Futbollisti kosovar në lidhje me shoqen e Kim Kardashian? – Zbulohet e vërteta

27/12/2020

Futbollisti shqiptar në lidhje me shoqen e Kim Kardashian? Liridon Krasniqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore ... Read More

Anxhela Peristeri fitoi Festivalin/ Nisin pakënaqësitë e para, Rosela Gjylbegu: Një i çmendur, një vend e çmend!

24/12/2020

Mbrëmjen djeshme Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të 59-të të RTSH-së”. Pas 3 netëve spektakël, juria votoi me çmimin e parë këngëtaren, e ... Read More

Këngëtarja “trondit” publikun, shfaqja e guxishme e Xhesika Polos

24/12/2020

Ka përfunduar mbrëmjen e djeshme Festivali i 59-të i RTSH, ku fituese është shpallur Anxhela Peristeri. Pjesëmarrëse ka qenë edhe Xhesika Polo, që më shumë ... Read More

Dude Balje zbulon emrin e deputetit shqiptar që e tërheq më shumë fizikisht!

19/12/2020

Dude Balje zbulon emrin e deputetit. Mbrëmjen e sotme deputetja e njohur nga Kosova Dude Balja ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN” ... Read More

Arjan Konomi përlotet live në emision, “ia kisha borxh”

12/12/2020

Arjan Konomi përlotet në emision. Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në spektaklin e argëtimit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana ... Read More

Arjoni ia kthen sërish Anës: Unë desha një familje, ti deshe…

12/12/2020

Arjoni i drejtohet sërish Anës. Mbrëmjen e kaluar, Arjoni theu heshtjen pas publikimit të fotografisë që bëri bujë. Ai tha se Ana ka gënjyer në ... Read More

Pasi u përjashtua nga ‘Përputhen’, tani Shqipja kapet me reperin shqiptar

06/12/2020

Shqipja kapet me reperin shqiptar. Mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN” ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, e cila u bë pjesë ... Read More

Loredana dhuron shumën marramendëse për fëmijët në nevojë

06/12/2020

Mbrëmjen e djeshme në Gjermani është mbajtur një event humanitar me emrin “Ein Herz für Kinder” (Një zemër për fëmijët). Pjesë e eventit kanë qenë ... Read More

Nga moderatori më pak i talentuar tek ai që duhet vlerësuar më shumë, Albana Osmani flet hapur

15/11/2020

Albana Osmani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”, ku në lojën “Paintball” i ishin vendosur përballë foto të kolegëve të saj ... Read More

Kur Naimi u diagnostikua me tumor, kam vdekur disa herë, rrëfimi i prekës i Mihrije Brahës

12/11/2020

Mihrije Braha ka rrëfyer një ngjarje prekëse para publikut. Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” në ekranin e “AbcNews” dhe për të ... Read More