Tag: marrëdhënien

Përlotet Marjana Kondi: E takova babain biologjik pas 47 vitesh, ishte ashtu siç…

18/12/2020

Aktorja Marjana Kondi ka folur për herë të parë për marrëdhënien me babain e saj biologjik. Gjatë një interviste, aktorja ka rrëfyer se babain e saj e ... Read More

U njohët me të dashurin, tani është koha të njiheni me vjehrrën e Adriana Matoshit

02/11/2020

Është koha të njiheni me vjehrrën e Adriana Matoshit. Të gjithë po flasin për marrëdhënien e aktores Adriana Matoshi me futbollistin e ri me origjinë ... Read More

Ish-bashkëshortja e Bleros flet për marrëdhënien me Afronën

27/10/2020

Aktorja kosovare Teuta Krasniqi foli për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, këngëtarin Blero me të cilin ka një vajzë, si dhe bashkëshorten e tij Afrona. Ndonëse të ... Read More

Dikur shoqe sot “armike”/ Çfarë ndodhi mes Taynës dhe Dafinës

26/10/2020

Tayna dhe Dafina dikur mikesha, sot duket se kanë ftohur marrëdhënien e tyre. Pak kohë më parë, dyshja solli një bashkëpunim mes tyre, në këngën ... Read More

Video/ Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë që ka me vajzën e Mark Frrokut

12/03/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka zbuluar marrëdhënien që ka me vajzën e Mark Frrokut. Në një video të postuar në ... Read More

Dafina zyrtarizon lidhjen, DJ Geek përkrahu me vjehrrën

24/02/2020

Dafina Zeqiri ka zyrtarizuar lidhjen me DJ Geek, pak javë pasi e bëri publike marrëdhënien romantike me të. Ashtu si shohim edhe nga ky postim, ... Read More

10 vjet së bashku, modelja flet për martesën: Nuk është xheloz, ja dhurata luksoze

22/02/2020

Amina Shena ka folur për marrëdhënien 10-vjeçare me bashkëshortin e saj, reperin Lazy, duke treguar ndër të tjera se ai nuk është aspak xheloz. Pyetur ... Read More

Robert Berisha vijon me deklaratat e bujshme: Nuk lihet burri për një gabim dhe pastaj thonë ‘Çfarë bëra’

10/02/2020

Robert Berisha ka vijuar sërish me deklaratat e bëra për marrëdhënien në çift. I ftuar tek “E Diell”, ai ka thënë se nuk lihet burri ... Read More

Pas ndarjes nga Andrew Garfield, Rita Ora rikthehet te ish-i dashuri tjetër, Andrew Watt?

22/03/2019

Rita Ora ka ‘rindezur marrëdhënien e saj me ish-të dashurin muzikant Andrew Watt, pesë muaj pas ndarjes së tyre’. Këngëtarja 28 vjeçare, thuhet se ka ... Read More

Ka një vajzë pesë vjet më të re se aktori: Kate Beckinsale shkëmben puthje me Pete Davidsonin

04/03/2019

Kate Beckinsale konfirmoi marrëdhënien me aktorin hollivudian, Pete Davidson. Në lojën e hokejit mes New York Rangers dhe Washington Capitals, aktorja 45-vjeçare u shoqërua nga ... Read More