Tag: madh

Januzaj e uron Distria Krasniqin për suksesin e madh në “Tokyo 2020”

25/07/2021

Adnan Januzaj e uron Distria Krasniqin për suksesin e madh në “Tokyo 2020” Futbollisti Adnan Januzaj e ka uruar xhudisten Distria Krasniqi për suksesin e ... Read More

Vendoset rekord i ri në Lojërat Olimpike

24/07/2021

Thyen rekord në Lojërat Olimpike. Turneu i futbollit në Lojërat Olimpike ka interes të madh për vetë faktin se rekordet që vendosin lojtarët janë të ... Read More

Thuhet se ia ka ‘marrë mendjen’ Kylian Mbappe, rrëfehet modelja italiane

23/07/2021

Pasioni për sportin është i madh, e ka shoqëruar që kur ishte fëmijë. Marialuisa Jacobelli, gazetare, prezantuese dhe modele italiane, është shumë e njohur në ... Read More

Skandali në Premer League, kush është mesfushori i arrestuar për abuzim seksual me të mitur

20/07/2021

Një lojtar i Premier League angleze është përfshirë në një skandal të madh seksual. Sipas mediave të huaja, Gulfi Sigurdsson, është arrestuar nga policia angleze ... Read More

Shkëmbimi Saul – Griezman, vjen lajmi i papritur nga Spanja

20/07/2021

Pas një jave me optimizëm të madh për shkëmbimin mes Barcelonës dhe Atleticos rreth Griezmannit dhe Niguezit, tani situata ka ndryshuar tërësisht. Negociatat kanë ndaluar ... Read More

Në Itali nuk e kanë të qartë planin e Mourinhos për Romën

17/07/2021

Marash Kumbulla ka fatin për t’u stërvitur te Roma me një trajner të madh në Europë si Mourinho. Por sa gjatë do të vazhdojë mbrojtësi ... Read More

Lamtumirë Bayern, zbulohet skuadra e re e Lewandowskit

14/07/2021

Lewandowski tek Real Madrid në 2022. Los Blancos po përgatiten për transferimin e madh gjatë verës së ardhshme. Sulmuesi i Bayern Munich, Robert Lewandowski është ... Read More

Ndryshimi i madh i Era Istrefit në pamje

12/07/2021

Era Istrefi bën ndryshim të madh në pamje. Era po shijon jetën në Londër. Bukuroshja kosovare e cila ia pa hajrin këngës ‘Bon Bon’ ka ... Read More

Nuk ka më dyshime, ja kush do ta prezantojë ‘Big Brother Vip’

03/07/2021

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet ka pasur kuriozitet të madh se kush do ta moderojë spektaklin “Big Brother Vip”, që pritet të startojë së ... Read More

Shkëmbim i madh mes Barcelonës dhe Milanit

28/06/2021

AC Milan dhe Barcelona janë duke menduar për të shkëmbim të madh. Fjala është për shkëmbimin e lojtarëve Alessio Romagnoli dhe Philippe Coutinho. Tuttosport raporton ... Read More

“I madhi” Luan Zhegu zbulon te Ola arsyen pse qëndronte pa lëvizur në skenë: Më kishin porositur, punoja më shumë me zërin

27/06/2021

Artisti i madh Luan Zhegu ishte i ftuari i parë për këtë javë në “Dola te Ola”, ku foli për karrierën e tij të gjatë ... Read More

Goli jashtë fushe, UEFA merr vendimin e rëndësishëm

24/06/2021

UEFA ka marrë vendimin e madh mbi golin jashtë fushe duke e përjashtuar si mundësi në sezonin e ri futbollistik. Ky rregull ishte bërë problem ... Read More