Tag: Live

Aida Doçi bëhet ‘kullerkë’, kaq me stil është veshur

12/04/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Rrëfehet Hygerta Sako: Me kalimin e viteve bëhet më e vështirë gjetja e një partneri

06/04/2021

Moderatorja tërheqëse e sportit, Hygerta Sako  e pyetur në emisionin “Live From Tirana” në lidhje me vajzën dhe planet për të ardhmen është shprehur: Vajza ... Read More

Aida bëhet gati për të dal, stili i saj i veshjes mori tërë vëmendjen

17/03/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

E gjuan gruaja me këpucë live në emision personin që dyshohet se ia ka grabitur vajzën

17/02/2021

Gruaja e gjuan me këpucë live në emisionin personin që dyshon se ia ka grabitur vajzën. Zënkat në studio gjate transmetimeve live të emisioneve tërheqin ... Read More

“Të lumshin duart”, Aida Doçi nuk mund t’iu besoj syve si e ka ndryshuar pamjen e saj frizerka

21/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe, shikoni reagimin e Muriqit

18/01/2021

Muriqi përcjellë live transferimin e Ozilit në Fenerbahçe. Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi. Rreth ... Read More

Martesa e ka zbukuruar shumë Aida Doçin, kështu po duket sot

16/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Aida publikon pamje nga prapaskena, ja kush ishin dëshmtiarë në zyrtarizimin e martesës

08/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Aida e ka lënë vetëm burrin për Vitin e Ri, ja se ku ka shkuar

02/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Viti i Ri parë i saj si nuse, por Aida befasoi të gjithë me veshjen

31/12/2020

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Po, po me Fationin, Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live

12/12/2020

Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live. Më në fund Sindi dha puthjen e saj të pare dhe ishte me ... Read More

Aida e zonja edhe në kuzhinë, sonte ka gatuar pite për bashkëshortin e saj

02/11/2020

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More