Tag: Live

Aida e zonja edhe në kuzhinë, sonte ka gatuar pite për bashkëshortin e saj

02/11/2020

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Ky politikan shqiptar i propozi moderatores së njohur ‘live’ në emision

24/10/2020

Politikani i propozon moderatores shqiptare ‘live’ në emision. Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. ... Read More

Pak ditë pas martesës, Aida Doҫi jep lajmin e madh

22/10/2020

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Video/ Incidenti hot i gazetares, hap këmbët poshtë tavolinës prej xhami

22/10/2020

Gazetarja italiane ka dhuruar një shfaqje hot live, teksa ka harruar se tavolina poshtë të cilës kishte këmbët, ishte prej xhami. Constanza Calabrese, teksa është ... Read More

Po transmetonte ‘live’ emisionin e mëngjesit, prezantuesja e njohur humbet ndjenjat dhe rrëzohet në mes të studios

20/08/2020

Teksa ishte në transmetim ‘live’ një incident i rëndë i ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm gazetares së njohur të televizionit grek ANT1. Prezantuesja Konstantina ... Read More

Rrëfehet zhigoloja shqiptar: Kam marrë deri 5 mijë euro në natë, ja si e nisa

24/06/2020

Ilir Pjetërnikaj në një lidhje live për emisionin “Shqipëria Live” tregoi eksperiencën e tij si zhigolo. Tashmë 42 vjeç, ai thotë se ka vite që ... Read More

Jeta në izolim/ Aktori i njohur i humorit dhe bashkëshortja e tij tregojnë anët pozitive të karantinimit

01/04/2020

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira gjatë një lidhje live në ‘Ftesë në 5’ nga banesa e tyre tregoi ... Read More

Përhapja e koronavirusit/ Emina Çunmulaj zbulon xhestin human të bashkëshortit të saj

27/03/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj gjatë një lidhje live në emision “Opinion” mbrëmjen e djeshme tregoi si po e kalon kohën në karantinë, si ... Read More

I ati i Klajdi Harunit nxjerr zbuluar lidhje e të birit me Anxhela Peristerin: Një herë fatura e telefonit shkoi  320 mijë lekë

18/03/2020

Këngëtarët e njohur Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri gjatë një lidhje live me emisionin “Ftesë në 5”, treguan se si po kalojnë gjatë këtyre ditëve ... Read More

Ish-banori i `Big Brother´ habit me deklaratën e tij: Vajzat e BB kanë përfunduar eskorta

04/03/2020

Ish-banori i `Big Brother´, Valer Kolnikaj i ftuar në “Shqipëria live” u shpreh se shumica e vajzave që kanë qënë në shtëpinë më të famshme ... Read More

“Merre shtruar”, ja çfarë i ka thënë aktori Agim Bajko vajzës së tij për lidhjen me moderatorin Ardit Roshi

16/01/2020

Propozimi LIVE i Ardit Roshit për partneren er tij Blerina Bajko ishte një ndër gjërat më të bukura që mund të kishim parë ditët e ... Read More

Habit Mariza Ikonomi: Më ofruan 400 mijë lekë të vjetra

10/01/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Mariza Ikonomi e ftuar në emisionin `Shqipëria live´ në Top Channel , tregoi se çfarë I ka ndodhur dikur me ... Read More