Tag: lidhje

Serbia ndaloi pjesëmarrjen e boksierëve në Botërorin e Beogradit, ambasadori gjerman në Kosovë: Shembull i Ballkanit të mbyllur jo të hapur!

26/10/2021

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jörn Rohde, ka reaguar në lidhje me ndalimin e bërë nga Serbia për pjesëmarrjen e sportistëve kosovarë në Kampionatin Botëror të ... Read More

Bashkëshortja e Alec Baldwin reagon për herë të parë për vrasjen në shesh xhirim: Nuk kam fjalë!

26/10/2021

Hilaria Baldwin ka thyer heshtjen në lidhje me të shtënat aksidentale të Halyna Hutchins, në të cilën ishte përfshirë bashkëshorti i saj, Alec Baldwin. Ajo ... Read More

Me këtë grim, Teuta do ta “çmend” Adonisnin

24/10/2021

Teuta Krasniqi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuar. Që kur ishte në lidhje me këngëtarin e njohur, Blero, ajo gjithmonë ishte në ... Read More

Atdhe Xharavina zbulon për herë të parë pse hoqi Bora Zemanin nga “Instagram”-i

22/10/2021

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje të mundshme mes ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Atdhe Xharavina dhe moderatores së njohur, Bora Zemani. Të gjitha ... Read More

Nga aksidenti te lidhja me Bora Zemanin, Atdheu i thotë të gjitha

17/10/2021

Që nga dalja e Atdheut nga emisioni “Për’puthen” është aluduar në media për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravines dhe Bora Zemanit. ... Read More

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

16/10/2021

Ka spekulime se këngëtarja kosovare, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie. Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë ... Read More

Në një lidhje me Bora Zemanin? Reagon për herë të parë Atdheu: Jam i lumtur…

16/10/2021

Prej muajsh Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, përflitet për një lidhje dashurie me moderatoren Bora Zemani. Shkak janë bërë disa deklarata të papritura të djalit ... Read More

Lindja e vajzës nuk ia ka lënë shenjë, kështu e tregon belin e hollë Arbenita

16/10/2021

Arbenita Ismajli, është modelja kosovare e cila është në lidhje me rep-artisin, Fero. Lidhja e tyre është përfolur që një kohë të gjatë, madje disa ... Read More

Pse është single? Bora Zemani e paska një arsye të fortë

03/10/2021

Ditët e fundit, është përfolur kudo në mediat rozë për një lidhje të mundshme të moderatores Bora Zemani me Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e “Përputhen”, programin ... Read More

As mosha nuk e ndal Berlusconin, 85 vjeçari në lidhje me deputeten 30 vjet më të re

01/10/2021

Berlusconin nuk e ndal as mosha, 85 vjeçari në lidhje me deputeten 54 vjet më e re. Berlusconit i ka buzëqeshur fati edhe në moshën ... Read More

Nga planet për martesë deri te lidhja me familjen, Olsi Bylyku i rrëfen të gjitha

28/09/2021

Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli Tako. Olsi zbuloi se bashkëmoshatarët e kanë paragjykuar që në një moshë të ... Read More

“Plas lufta” mes UEFA-s dhe FIFA-s

23/09/2021

Pyetjet dhe përgjigjet mes UEFA-s dhe FIFA-s vazhdojnë në lidhje me propozimin e paraqitur nga kjo e fundit për Kupën e Botës, që të luhet ... Read More