Tag: lënë

Pirlo i dëshpruar pas barazimit të Juventusit, ja kë e fajëson

04/04/2021

Pirlo: Kemi lënë shumë pikë rrugës. Juventusi nuk shkoi përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Torinos dhe doli nga gara për titullin e 10 kampion ... Read More

Amir Rrahmani lë prapa lëndimin, i gatshëm për të startuar me Napolin

03/04/2021

Amir Rrahmani ka lënë prapa shqetësimet. Ai nuk mundi ta ndihmojë Kosovën kundër Suedisë dhe Spanjës për shkak të një dëmtimi të vogël, por tashmë ... Read More

Bora bën ndryshimin e papritur në pamje

30/03/2021

Bora bën ndryshimin e papritur në pamje. Moderatorja ka lënë pa fjalë me veprimin e fundit Moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani ka bërë një ... Read More

Fjolla Morina në muaj mjalti, por Gjykata e Kukësit e dënon me 6 vite burg

25/03/2021

Telashet me drejtesine nuk e lene te qete Fjolla Morinen. Kengetarja eshtë dënuar me 6 vite burg nga Gjykata e Kukesit. Kjo e fundit u ... Read More

Milani publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Man United – mungojnë gjashtë lojtarë kyç

10/03/2021

Theo Hernandez dhe Ante Rebic janë lënë jashtë listës së skuadrës së Milanit për t’u ndeshur nesër me Manchester United. Rossonerët po përballen me një ... Read More

Më në fund, Klopp vendos përfundimisht për të ardhmen

04/03/2021

Jurgen Klopp vendos përfundimisht për të ardhmen. Klopp ka lënë të kuptohet se do të qëndrojë në Liverpool për ta nderuar marrëveshjen me klubin deri ... Read More

Kur fati të buzëqeshë, turistja fiton 300 mijë dollarë duke pritur aeroplanin

27/02/2021

Duke pritur aeroplanin, turistja fiton 300 mijë dollarë. Turistët rregullisht lënë para të vogla në makinetat e lojërave të fatit të vendosura në aeroportin e ... Read More

“Koronado” ka mbushur 61-vjet, nuk do ta besoni si duket

23/02/2021

“Koronado” tani 61-vjeçar, befason me pamjen. Njëri ndër aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar apo siç njihet me ... Read More

Ky kalë vlen më shumë se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, kjo është arsyeja

22/02/2021

Kjo është arsyeja pse ky kalë vlen më shumë se Messi e Ronaldo. Të dy kanë lënë gjurmë të pashlyeshme në futbollin botëror, me golat ... Read More

Hauge shokohet me vendimin e fundit të Milait

03/02/2021

Milani e ka lënë jashtë talentin Jens Petter Hauge nga skuadra në Ligën e Evropës, me trajneri Stefano Pioli që ka formuar listën. Norvegjezi iu ... Read More

Pasi Tea e Bearti ‘tronditën’ rrjetin, Fatjoni paralajmëron ‘bombën’ e radhës

29/01/2021

Pas fotos së Teas e Beartit, Fatjoni paralajmëron ‘bombën’ e radhës. Tea dhe Bearti kanë lënë të gjithë pa tekst gjatë ditës së sotme, kur ... Read More

Lajm shumë i keq për Aubameyangun

26/01/2021

Aubameyang përsëri do të humbasë ndeshjen me Arsenalin. Çështjet personale do ta lenë jashtë skuadrës së Arsenalit përsëri sulmuesin Pierre-Emerick Aubamyeang. Arsenal do të përballen ... Read More