Tag: Learta

Learta zbulon një detaj në telefonin e saj, rrallë kush do ta besonte

19/01/2022

Dhjetëra mijëra! S’do të besoni numrin e fotografive në telefonin e Learta Jakupit. Së fundmi, Learta Jakupi ka realizuar si shpeshherë një sesion pyetjesh përgjigjesh ... Read More

A e keni ditur se kaq shumë i ngjason djali Leartës

18/01/2022

Learta poston foto me familjen në pushime. Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar. Ajo komentohet shumë në çdo ... Read More

Learta del në shopping me Matinin dhe Matinen, ky detaj bie në sy

16/01/2022

Learta Jakupi, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë. Duke qenë se i përket një familje të njohur, ajo domosdoshmërish paraqet interes për publikun e ... Read More

Learta e mëson keq Matinin, ja si e vendosë në gjumë atë

15/01/2022

Learta Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuar. Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionin e saj, Learta kujdes ... Read More

Kështu mundohet t”i fsheh defektet e saj Learta,e publikon vetën në këtë gjendje

14/01/2022

Ajo është një personazh shumë intrigues. Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, e vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo. ... Read More

Syri i keq mos i paftë, Learta publikon imazhin me të ëmbël të familjes së saj

12/01/2022

Learta Jakupi, padyshim që është femra më e komentuar në show bizz. Që kur ajo është bërë nusja e familjes së njohur të këngëtares, Shyhrete ... Read More

Learta shfaqet e veshur me miniq, kaq joshëse nuk e keni parë asnjëherë!

08/01/2022

Learta Jakupi, është një femër shumë e përfolur në botën e show-bizzit. Ajo po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimit e saj ... Read More

Është nënë e dy fëmijëve, por Learta me trupin e saj iu lë pa fjalë

28/12/2021

Learta Jakupi, tashmë është bërë pjesë e mediave rozë. Ajo po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, duke qenë se është pjesë e familjes ... Read More

Learta ka shumë shije, me këtë fustan po duket si ‘Borbardha’

27/12/2021

Learta Jakupi, padyshim që është femra më e komentuar në show bizz. Që kur ajo është bërë nusja e familjes së njohur të këngëtares, Shyhrete ... Read More

Kushtrimi nuk përmbahet, ja ku e puthë Leartën gjatë ecjes në qytet!

21/12/2021

Learta Jakupi, padyshim që është femra më e komentuar në show bizit shqiptarë. Që kur ajo është bërë nusja e familjes së njohur të këngëtares, ... Read More

Learta po e shijon jetën, nuk i ndal udhëtimet

20/12/2021

Udhëtimet për Learta Jakupin nuk ndalen. Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura dhe më të komentuarat të shoë bizit shqiptar. Ajo merr ... Read More

“Çka me thanë, fotografia flet vet”, Shyhretja me këtë imazh ja uron ditëlindjen Leartës

15/12/2021

Learta Jakupi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Që kur ajo u bë nuse në shtëpinë e këngëtares së njohur, Shyhrete Belulit, ka qenë ... Read More