Tag: Lajmin

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

13/01/2021

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i ... Read More

Getinjo përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur reperit të njohur (FOTO)

13/01/2021

Reperi i njohur, Getinjo ka përfunduar në spital. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në ‘’Instastory’’, ku shfaqet duke bërë ... Read More

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

11/01/2021

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

09/01/2021

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ... Read More

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

09/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ... Read More

Vdekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin lamtumirës

09/01/2021

Mëngjesin e sotëm, Robert dhe patris Berisha morën lajmin e hidhur për humbjen e personit më të shtrenjtë për ta. Nëna e tyre, Teuta Berisha, ... Read More

Zyrtarisht të martuar, këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

08/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur Aida Doçi ka dhënë lajmin e bukur se sot është celebruar në martesë përmes një postimi në Instagram ku shfaqet krah bashkëshortit. ... Read More

Bleona Qereti bën vaksinën ndaj COVID dhe publikon foton veshur si infermiere

07/01/2021

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në Instagram, na ka ... Read More

“Ne i thamë ‘Po’ njëri-tjetrit”, Shpat Kasapi shpall fejesën

31/12/2020

Shpati Kasapi i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe Selvija shpallin zyrtarisht fejesën. Lajmin e ka bërë të ditur pak më parë vetë këngëtari duke ... Read More

Muriq largohet në janar? Flet drejtori i Lazios

29/12/2020

Lazio e mohon lajmin se do ta largojë Vedat Muriqin në janar. Vedat Muriqi nuk do të largohet nga Lazio në janar –Igli Tare, drejtori ... Read More

“Kini kujdes, korona nuk qenka shaka”, Rozana Radi tregon eksperiencën e saj pas infektimit me Covid-19

18/12/2020

Këngëtarja Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë këngëtarja Radi me anë të një postimi në ... Read More

Ledri Vula bëhet baba për herë të parë, vjen me postimin emocionues

14/12/2020

Ledri Vula është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të diturb vetë këngëtari përmes një postimi në Facebook, pëcjell ORAinfo. Pas ... Read More