Tag: lajm

Italia drejt rihapjes së stadiumeve, lajm shumë i mirë për fansat e futbollit

15/04/2021

Lajm i mirë për fansat e futbollit, Italia drejt rihapjes së stadiumeve. Italia shikon me optimizëm drejt rikthimit të tifozëve në stadiume, dicka që mund ... Read More

Barcelona sapo dha një lajm të madh për tifozët

13/04/2021

Një lajm i mirë ka ardhur për tifozët e skuadrës së Barcelonës. Barcelona ka hapur bisedimet për të zgjatur kontratën e Sergi Robertos, kontrata e ... Read More

Lajm i trishtë: Vdes këngëtarja shumë e njohur pasi pësoi goditje në tru

12/04/2021

Pësoi goditje në tru, humb jetën këngëtarja e njohur. Një lajm i trishtë është raportuar së fundmi nga Anglia, ku një këngëtare e famshme ka ... Read More

Bayerni merr një lajm të bukur para ndeshjes kthyse kundër PSG

11/04/2021

Bayerni merr një lajm të bukur para ndeshjes kthyse kundër PSG. Portieri i PSG Kaylor Navas u dëmtua në ndeshjen kundër Strasburgut dhe do të ... Read More

Milan po e transferon yllin e Inerit me parametra zero

09/04/2021

Ylli i Interit me parametra 0 tek Milani. Një lajm i bujshëm ka dalë sot nga Rai Sport, AC Milan po bëhet gati për të ... Read More

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

07/04/2021

Ndërhyrjet. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i ... Read More

Vdes në aksident talenti i Lazios

25/03/2021

Humb jetën në aksident talenti i Lazios. Një lajm i hidhur ka ardhur sot nga kryeqyteti italian. Përfaqësuesi i kombëtares italiane për moshat 15-16 vjeçare ... Read More

Lamtumirë Napoli, Gattuso merr drejtimin e gjigantit italian

24/03/2021

Gattuso merr drejtimin e gjigantit italian. Lajm i bujshëm nga Italia, Gennaro Gattuso largohet nga Napoli, mirëpo jo nga Serie A. Për Gennaro Gattuson ky ... Read More

Milan merr vendim të çuditshëm, do shesë yllin e saj

06/03/2021

Vendim i çuditshëm, Milan do shesë yllin e saj. Në Spanjë ka dalë një lajm bombastik nga mediat e këtij vendi për të ardhmen e ... Read More

Eliza Dushku pritet të bëhet nënë për herë të dytë dhe lajmin na i jep në muajt e fundit të shtatzënisë

28/02/2021

Eliza Dushku pritet të bëhet nënë për herë të dytë. E këgtë lajm ajo e ka ruajtur të fshehtë për muaj me radhë. Aktorja me ... Read More

“Familja jonë po shtohet”, blogerja shqiptare jep lajmin e ëmbël: Nënë për herë të tretë

28/02/2021

Vjosa Muriqi, blogerja shqiptare ka ndarë një lajm shumë të ëmbël me ndjekësit në rrjetin e saj social Instagram. Ajo ka bërë të ditur se ... Read More

Milan dhe Inter po e bëjnë shkëmbimin e vitit

22/02/2021

Shkëmbimi i vitit: Sensi bëhet Rosoner, ndërsa ylli i Milanit Neroaxur. Lajm i bujshëm nga Italia, Milan dhe Inter shkëmbejnë yjet e tyre? Inter e ... Read More