Tag: Kuvendit

Adriana Matoshit në stilin e modelës, femrat do t’i ‘xhelozojnë’ për kombimin në veshje që ka bërë

22/10/2021

Deputetja e Kuvendit të Kosoës ka radhet e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi ka zgjedhur të luajë rolin e modeles. Kjo mund të vërtetohet me postimin e ... Read More

FOTO/ Deputeti shqiptar i jep fund beqarisë, nusja një yll

21/09/2021

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Besian Mustafa, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë në martesë. Partnerja e tij Erolida Januzaj dhe deputeti i ... Read More

Adriana poston një fotografi në krahët e Keith, por vëmendje merr ajo çfarë ka shkruar në të

27/06/2021

Aktorja dhe njëherësh deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjetet sociale e shtypin rozë. Pavarësisht punës e ... Read More

Ndryshim i madh nga Mimoza Kusari- Lila

14/06/2021

Mimoza Kusari- Lila bën ndryshim në pamje. Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari, i kushton rëndësi të madhe paraqitjeve. Sot në seancën e Kuvendit ... Read More

Kaq shumë ka ndryshuar në pamje i ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës

29/04/2021

Ndryshimi drastik në pamje i ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës. Ish deputeti dhe ish-kryetari i Lipjanit, Shukri Buja, ka pësuar një ndryshim drastik në pamje. ... Read More

Adriana Matoshi i thotë “Po” propozimit të futbollistit afrikan

07/04/2021

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes për sa i përket jetës së saj private që kur ... Read More

Fisnik Ismaili propozon këtë dizajnë për logo të FFK-së, ja spjegimi i tij

27/03/2021

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili ka komentuar logon e re të Federatës së Futbollit të Kosoës. FFK-ja para disa dite publikoi logon e ... Read More

“Dashuria pushton gjithçka”, Ardiana publikon foton me të bukur në krahët e të dashurit

26/03/2021

Adriana më e lumtur se kurrë krah partnerit Aktorja dhe deputetja e re e Kuvendit, Adriana Matoshi duket mjaft e lumtur përkrah partnerit. Ajo në ... Read More

Maska me logo, deputetë të ‘pabindur’/ Ja çfarë nuk u pa ditën e sotme në Parlament

22/10/2020

Nuk kishte sesi të mungonte as këtë të enjte, parada e deputetëve në hyrje të Kuvendit. Natyrisht që veç veshjes që kanë zgjedhur, këtë herë ... Read More

Vjosa Osmani kështu dukej si maturante

20/10/2020

Kështu dukej Vjosa Osmani si maturante. Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka ndryshuar shumë që nga vitet e adoleshencës. Ajo sikurse ishte praktikë në përfundim ... Read More

Ish deputetja serbe: Çdo kush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën

20/10/2020

Trajkoviç: Çdo kush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën. Ish-deputetja e Kuvendit Rada Trajkoviç ka shkruar në Twitter se çdo kush nga Kosova, ... Read More

“RTSH, të anulojë kontratën 1.8 mln euro për Champions e Uefa League”, Balla: Hyn në sektorin e qejfit, shpenzim i kotë

02/07/2020

Taulant Balla, kreu i grupit parlamentar të PS-së, nga foltorja e Kuvendit i ka kërkuar këshillit drejtues të Radio Televizionit Shqiptar që të anulojë kontratën ... Read More