Tag: Krasniqi

Haxhi Krasniqi ankohet zyrtarisht në IBO për humbjen nga Boeseli

25/10/2021

Ish-kampioni i botës në versionin IBO, Robin Krasniqi, është ankuar zyrtarisht kundër vendimit të gjyqtarëve të 9 tetorit. Skuadra e Krasniqit tashmë kishte paralajmëruar paraprakisht ... Read More

Me këtë grim, Teuta do ta “çmend” Adonisnin

24/10/2021

Teuta Krasniqi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuar. Që kur ishte në lidhje me këngëtarin e njohur, Blero, ajo gjithmonë ishte në ... Read More

Kështu rregullohet Teuta Krasniqi për burrin e saj

20/10/2021

Aktorja, Teuta Krasniqi është një grua shumë e zonja. Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, ... Read More

Haxhi Krasniqi ankohet në Federatë për humbjen ndaj Boesel

12/10/2021

Haxhi Krasniqi ka dërguar ankesë në Federatat përkatëse për humbjen që e pësoi ndaj Dominic Boesel, duke e humbur kështu edhe titullin e botë në ... Read More

Humbi titullin e kampionit ndaj gjermanit Bozel, reagon Robin Krasniqi: E padrejtë, ndihem i vjedhur!

10/10/2021

Boksieri Robin Krasniqi nuk ka arritur dot të mbrojë titullin kampion IBO. Boksieri i talentuar shqiptar u mposht pas 12 raundesh nga kundërshtari gjerman, Dominik ... Read More

Haxhi Krasniqi me fjalë të mëdha para ndeshjes së nesërme

08/10/2021

Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi do të ndeshet nesër me gjermanin Dominik Bosel. Krasiqi një ditë para ndeshjes ka falënderuar Zotin për sukseset e tij, duke ... Read More

Adonisi e ka ditëlindjen, Teuta vjen me urimin e papritur!

07/10/2021

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Zyrtare: Zbulohet data e “rematch”-it mes Haxhi Krasniqit dhe Bosel

01/10/2021

Boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi do të zhvillojë ri-takimin me boksierin Dominik Bosel. Krasniqi kthehet në ring më datën 9 tetor përballë Bosel më fillim nga ... Read More

Teuta nënë e bekuar, shikoni sa shumë iu kanë rritur vajzat

18/09/2021

Aktorja, Teuta Krasniqi është një grua shumë e zonja. Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, ... Read More

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina, flet avokati i saj

15/09/2021

Fjolla Morina lirohet nga paraburgimi. Sipas avokatit të saj Fanol Krasniqi, gjykata ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin e saj dhe të njëjtës i ... Read More

Është gjithmonë e freskët, por e dini se sa vjeçare është Teuta Krasniqi

13/09/2021

Teuta Krasniqi, u bë e njohur me rolin e “Sasës” në serialin, “Kafeneja Jonë”. Ajo,ka kohë që është e angazhuar në këtë profesion, por viteve ... Read More

Dalin pamjet nga dasma përrallore e Fjolla Krasniqit

04/09/2021

Fjolla Krasniqi zbulon edhe disa momente nga dasma. Këngëtarja e munguar e skenës sonë, Fjolla Krasniqi, në fillim të kësaj vere i dha fund beqarisë. ... Read More