Tag: krah

“Dashuria pushton gjithçka”, Ardiana publikon foton me të bukur në krahët e të dashurit

26/03/2021

Adriana më e lumtur se kurrë krah partnerit Aktorja dhe deputetja e re e Kuvendit, Adriana Matoshi duket mjaft e lumtur përkrah partnerit. Ajo në ... Read More

Çiljeta “braktis” përfundimisht PD: Lali Eri ma ka fituar zemrën

15/03/2021

Çiljeta Xhilaga ka braktisur përfundimisht Partinë Demokratike. Këngëtarja është shfaqur në krah të kryebashkiakut Veliaj, duke thënë se ai i kishte rrëmbyer zemrën si ka ... Read More

Bashkëshortja e Lulëzim Bashës zbulon piknikun e së dielës, ja ku ka qenë çifti

03/01/2021

Viti i Ri 2021 e ka gjetur krah familjes kryedemokratin Lulzim Basha. Ka qënë bashkëshortja e tij, Aurela ajo që ka postuar në profilin e ... Read More

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

25/12/2020

Rudina Dembacaj ka uruar ndjekësit për Krishtlindje me disa foto familjare krah vajzës së saj, Viktorias dhe partnerit Mark Frrokut. Të tre ata kanë pozuar ... Read More

Fotot e dyshimta! Melania konfirmon ndarjen me Donald Trump?! Në prani të tij, i fut krahun…

12/11/2020

Melania Trump u fotografua krah për krah me një ushtarak dhe qëndroi larg presidentit gjatë ceremonisë së vendosjes së kurorave në Ditën e Veteranëve. Zonja ... Read More

Bebe Rexha flet për djalin që i ka rrëmbyer zemrën: Kam gjetur vërtetë dikë që është shumë special

30/10/2020

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ndihet me fat që ka në krah një person si Keyan Safyari. “Ai është shumë i ëmbël dhe më ... Read More

Valbona Selimllari i hyn politikës, ish-missi mban fjalim: Jam me punëmbaruarit

04/10/2020

Shpesh herë e kemi parë në krah të kryebashkiakut Veliaj. Duket se këtë herë Valbona Selimllari ka vendosur të angazhohet zyrtarisht me Partinë Socialiste, teksa ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 7 qershor 2020

07/06/2020

Dashi Nuk do kënaqeni aq sa duhet sot ju te dashuruarit pranë personit qe keni ne krah dhe ka rrezik te kërkoni persona te tjerë. ... Read More

Olta Gixhari rrëfen historinë e dashurisë dhe shtatzaninë: U njohëm për Krishlindje, di edhe kur është zënë fëmija

30/05/2020

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ... Read More

“Për ne Rai ka qenë dritarja e lirisë”, Alketa Vejsiu: Sanremo, një ëndërr për të cilën kam punuar që fëmijë

06/02/2020

Gjatë natës së tretë të festivalit të Sanremos në krah të Amadeus do të jenë prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu dhe Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano ... Read More

A e vlerësoni mjaftueshëm të dashurën… ja çfarë e shtyn një femër drejt tradhtisë!

14/11/2019

Një femër tradhëton kur nuk ndihet e vlerësuar nga mashkulli që ka në krah. Dëshira për ta gjetur vlerësimin diku tjetër e bën një femër ... Read More

‘Miss Kosova 2018’ gjysmë e zhveshur krah Robertit, cili do të jetë reagimi i Norës? 

12/05/2019

14:44 | 12 Maj 2019 14:44 | 12 Maj 2019 Bukuroshja shqiptare ka pozuar krah Robert Berishës. Robert Berisha është muzikanti dhe këngëtari i cili ... Read More