Tag: kishte

A është çliruar Milani nga varësia e Ibrahimovic?

20/09/2021

Njëherë e një kohë kishte varësi nga Ibrahimovic. Një vartësi që lindi te Milani një vit e gjysmë më parë, kur Zlatan sapo kishte mbërritur ... Read More

Rudina Dembacaj ndan lajmin e shumëpritur, gati për ceremoninë martesore me Mark Frrokun

20/09/2021

Më në fund tashmë ka një datë. Siç e kishte lajmëruar edhe më herët, Rudina Dembacaj, ka vendosur për ceremoninë martesore me partnerin e saj, ... Read More

Zbulohen prapaskenat: Arsenali refuzoi transferimin e Emersonit të Barcelonës

13/09/2021

Skuadra londineze, Arsenal raportohet se në momentet e fundit kishte refuzuar një shkëmbim të mundshëm mes Bellerin dhe mbrojtësit të Barcelonës, Emerson Royal. Emerson u ... Read More

“Dhimbja që u kthye në forcë”, rrëfimi i Elbasan Rashanit për vdekjen e babait dhe shkëlqimin në Ligue 1 dhe me Kosovën

10/09/2021

Elbasan Rashani kishte bërë karrierë më parë vetëm në futbollin skandinav, më saktësisht në Norvegji dhe Danimarkë. Në këto dy kampionate, Elba kishte luajtur për ... Read More

Atdheu me dedikim special për Borën! Çfarë po ndodh mes tyre ?

08/09/2021

Ata po dyshohet se janë në lidhje. Kur u pyet gjatë një interviste se cila nga vajzat i kishte bërë më shumë përshtypje nënës së ... Read More

Anesteziologia e Intenzivës tregon se si vdiq Liberta Selaci nga COVID-19

04/09/2021

Anesteziologia e Intenzivës: Shtatzëna 28-vjeçe që vdiq të premten nuk kishte sëmundje tjera pos COVID-19, edhe dy gra tjera në gjendje mjaft të rëndë Infektimi ... Read More

Vieri i tregon Juventusit se cilin lojtar duhej ta kishte transferuar

03/09/2021

Ish -sulmuesi Christian Vieri, ka thënë se Juventusi duhet të kishte nënshkruar me Mauro Icardi se sa ta rikthejë Moise Kean këtë verë. Golashënuesi kryesor ... Read More

Zhvillme të papritura në Milan, si shëptoi pa u largua ylli i skuadrës?

02/09/2021

Ndërsa pluhuri bie mbi dritaren e transferimeve verore, një nga lojtarët që kishte shumë dramë rreth tyre ishte Samu Castillejo. Calciomercato ka siguruar një rindërtim ... Read More

Riniani i jep fund lidhjes së dashurisë? Detajet që po i bëjnë të gjithë të dyshojnë

30/08/2021

Rinian Leka, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, pranoi para disa javësh se kishte gjetur dashurinë e jetës. I ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ai tha se është ... Read More

Nga Messi te Mbappe/ PSG publikon formacionin debutues në ndeshjen e sotme, Neymar i bashkohet ‘treshes fantastike’

29/08/2021

Leo Messi mund të bëjë sot debutimin e tij më fanellën e Paris Saint Germain. Siç kishte paralajmëruar trajneri Pochettino në konferencën për shtyp në ... Read More

“Ka mall për ty, ta dish!”, Xheraldina Vula përlot me fjalët për të atin e ndjerë

27/08/2021

Në muajin mars repri Ledri Vula humbi gjyshin e tij, me të cilin kishte një lidhje shumë të fortë. Gjyshi i reperit ishte mjaft i ... Read More

Këtë numër t ë fanellës zgjodhi Mbappe te Real Madrid, e kishte mbajtur idolli i tij më parë

27/08/2021

Mbappe zgjedh numrin e fanellës te Real Madridi, e kishte mbajtur idolli i tij më parë. Kylian Mbappe është shumë afër kalimi në Spanjë. Sipas ... Read More