Tag: keni

Tifozët i bëjnë për ‘pesë pare’ lojtarët e Juventusit

03/04/2021

“E keni mendjen te rrjetet sociale dhe paratë”, tifozët të irrituar me futbollistët e Juves Ditën e sotme në orën 18:00 pritet të zhvillohet derbi ... Read More

A e dini se kush i ka shpikur Emoji-t dhe kur u bë zbulimi ityre?

02/04/2021

Kur u zbuluan ato? Kur janë krijuar për herë të parë emoji? Shpeshherë mund ta keni dëgjuar shprehjen një fotografi është sa 1000 fjalë, shkruan ... Read More

Harrojeni Andin, vëllau i tij është një bukurosh i vërtetë

02/04/2021

Vajzat po zihen për Andin në ”Për’puthen”, por nuk keni parë vëllanë e tij sa i bukur është Andi është kthyer në një nga djemtë ... Read More

Nuk e keni parë asnjëherë, kaq të bukur e ka “vëllain” Adelina Ismajli

17/03/2021

Nuk e keni parë asnjëherë, kaq të bukur e ka “vëllain” Adelina Ismajli Këngëtarja Adelina Ismaili në instagram ka bërë një urim të veçantë për ... Read More

Shkenca: Nëse keni shkrim të keq, atëherë ju jeni njeri i mirë

11/03/2021

Keni kaligrafi të keqe? Do të thotë që ju jeni të veçantë! Një studim zbuloi një përfundim të papritur që menjëherë u bë viral në ... Read More

Moderatorja kosovare shfaqet hot në fotografitë e fundit

09/03/2021

Kaq “hot” se keni parë Festën Moderatorja e “Express Rozë” po vazhdon ta bombardojë Instagramin me foto të nxehta Festa Qoqaj përsëri ka postuar foto ... Read More

Studimi: Meshkujt tradhtarë vozisin “Audi”

06/03/2021

A vozitë veturë të markës “Audi” partneri juaj? Nëse po, atëherë duhet të keni kujdes të shtuar. Një anketim i kamotshëm, i kryer nga sajti ... Read More

Është bërë gati për martesë, njihuni me vajzën bukuroshe të Duda Balje

01/03/2021

Duda Balje merr gjithmonë vëmendjen, por a ia keni parë vajzën? Ajo arrin të shfaqet pothuajse çdoherë në formë. Duda Balje komentohet në media rozë ... Read More

Trajneri i Romës flet për krizen te Milani, ka një mesazh para ndeshjes

27/02/2021

“Nuk i besoj krizës së Milanit, në derbi humbën por nëse keni ndjekur lojën dhe jo rezultatin…”. Roma duhet të fitojë në mënyrë që të ... Read More

Sindin në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë

18/02/2021

Del një fotografi e rrallë e Sindit, në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë. Është publikuar një fotografi e rrallë e konkurrentes së emisionit ... Read More

Ja pse ka një xhep të vogël në xhinse

05/02/2021

Pothuajse çdo palë xhinse që keni në shtëpi ka një xhep të vogël anash, por me siguri nuk e keni ditur se për çfarë shërben. ... Read More

A e dini domethënien e kësaj shenje në krahë

29/01/2021

Mund të keni parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë të dikujt ose mund ta keni edhe vetë. Kjo është një ... Read More