Tag: keni

Ky shtet ua ndalon shefave që t’u dërgojnë sms ose t’i telefonojnë punëtorët pas orarit të punës

13/11/2021

08:12 | 12 Nëntor 2021 Keni pasur ndonjëherë një shef këmbëngulës që nuk do të ndalojë së dërguari mesazhe pasi të keni përfunduar orarin e ... Read More

Ndalohet me ligj që shefat t’u dërgojnë mesazhe ose t’i telefonojnë punëtorët pas orarit të punës

12/11/2021

Keni pasur ndonjëherë një shef këmbëngulës që nuk do të ndalojë së dërguari mesazhe pasi të keni përfunduar orarin e punës? Në Portugali, kjo sjellje ... Read More

Ja pse burrat Shqiptarë shkëmbejnë gjithmonë cigɑre me njëri tjetrin

07/10/2021

Ndoshta e keni vënë re se burrat shkëmbejnë me njëri-tjetrin cigare?! E gjitha kjo është një shenjë respekti i ndërsjelltë mes burrave shqiptarë. Për burrat, ... Read More

Në të gjitha aspektet, si mbyllet java për çdo shenjë

03/10/2021

Dashi Gjatë gjithë kësaj dite do keni ide brilante dhe do mbeteni realistë si më parë. Çdo gjë ka për t’iu ecur më së miri. ... Read More

Këtë fotot të Sarës më mirë mos ta shoh Ledri!

29/09/2021

Sara Hoxha publikon foton siç nuk e keni parë asnjëherë Sara Hoxha është një nga blogeret më të njohura të momentit. Ajo u bë edhe ... Read More

Keni kaluar kaluar Covid-19, por nuk keni antitrupa, zbuloni arsyet

28/09/2021

Studimi i ri: Mund të keni kaluar Covid-19, por nuk keni antitrupa, zbuloni arsyet. Të gjithë personat që janë prekur nga Covid-19 mund të fitojnë ... Read More

Transformimi i madh i Flaka Krelanit, provokon në foton e fundit

02/09/2021

Flaka Krelani siç nuk e keni parë, provokon në foton e fundit. Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret më të veçanta në show bizin shqiptar, ... Read More

Ryva Kajtazi i bën një dhuratë të çuditshme frizerit të saj

20/08/2021

Ryva Kajtazi ja bënë këtë dhuratë frizerit të njohur, Kacit. A e keni ditur që këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, është kuzhiniere shumë e ... Read More

A e keni frikë nga e premtja 13? Ç’duhet të bëni për të shmangur ditën më të pafat të vitit

13/08/2021

Keni frikë nga e premtja 13 ? Ç’duhet të bëni për të shmangur ditën më të pafat të vitit. Po ju vuani nga friggatriskaidekaphobia? Nëse ... Read More

Nëse e keni kaluar Covid-19, a mund të infektoheni me variantin Delta?

10/08/2021

A mund të infektoheni me variantin Delta edhe nëse e keni kaluar Covid-19? Imuniteti i fituar pas një infeksioni të mëparshëm, në shumë raste, i ... Read More

10 të fshehtat që nëna nuk ua ka thëne kurrë…

10/08/2021

1) Ju e keni bere te bertase shume. Ajo bertiti kur kuptoi se ishte shtatzene. Ajo bertiti kur ju lindi. Ajo bertiti kur ju mbajti ... Read More

E trishtueshme, shikoni se si i është bërë fytyra Loredanës

01/08/2021

A e keni parë ndonjëherë Loredanën pa Make-up dhe me maskë fytyre? Kështu duket ajo! Kënëtarja dhe reperja e njohur Loredana Zefi si duket nuk ... Read More