Tag: këngëtares

Nuk do t’iu besoni syve, kështu duket vajza e Remzies pa grim

25/01/2021

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo. ... Read More

Burri i Shkurtës më në fund zbulon fytyrën e djalit, kaq i ëmbël është ai

22/01/2021

Albert Limani është bashkëshorti i këngëtares së njohur, Shkurte Gashit. Ai tashmë është personazh shumë i përfolur, shkruan ORAinfo. Alberti është shumë aktiv në rrjetet ... Read More

Zgjedhjet parlamentare më 14 shkurt në Kosovë, Dua Lipa dhe babai i saj u bëjnë thirrje qytetarëve që të…

20/01/2021

Dua Lipa dhe Dukagjin Lipa, babai i këngëtares së njohur me origjinë shqiptare i kanë bërë thirrje emigrantëve Kosovarë kudo në botë të marrin pjesë ... Read More

Kështu duket kur dehet Gresa!

08/01/2021

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Martohet motra e Fifit, nuse më të bukur nuk keni parë

03/01/2021

Fifi publikon pamje nga martesa e motrës. Në familjen e këngëtares Fifi ka festë, asaj po i martohet motra. Ndërsa pamjet i ka publikuar vetë ... Read More

Të rrethuar me nipa e mbesa, vajzat e Shyhretes publikojnë pamjet më të bukura nga familja e tyre

12/12/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Vajzat e saj shfaqen të lumtura pranë babait të tyre, por pse Shyhretja nuk është në këtë foto?

10/12/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Gresa e Shyhretes vishet me minifund, bën poza ‘hot’

25/11/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Learta ia zgjedh fustanin më të bukur kunatës, vajza e Shyhretes lë pa fjalë me pamjen

24/11/2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Reja e Shkurtës kështu e shfaq bukurinë e saj

17/11/2020

Kështu e shfaq bukurinë e saj reja e Shkurtës. Erza Dana është reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shkurte Fejza. Kohëve të fundit ajo i ... Read More

Ibrahim Kelmendi tregon se si ia dha 1 mijë dollarë Arif Vladit, Adelina Ismajlin e quan matrapaze

28/10/2020

Në debatin e këngëtares Adelina Ismaili me Arif Vladin është përfshirë edhe ish-kreu i LPK-së, Ibrahim Kelmendi. Kelmendi në një shkrim në Facebook ka thënë ... Read More

Martesa e dasmës së vajzës së saj, Remzie Osmani e la nën ‘hije’ vajzën e saj

27/10/2020

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur ... Read More