Tag: kaluar

Më në fund Beatrix thyen heshtjen, tregon a është puthur në buzë me Donaldin

02/12/2021

Beatrix Ramosaj tregon a është puthur në buzë me Donaldin. Pas mbrëmjes së kaluar edhe banorët kanë filluar ti ngacmojnë Donaldin dhe Beatrix. Ishte Sara ... Read More

Doli nga Big Brother Vip, deklarata e Kledit për Beatrix: E dinte që isha i lidhur dhe bëri…

23/11/2021

Kledi Hysa doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” javën e kaluar, pas një konfuzioni që kishte krijuar për jetën e tij private. Ish-futbollisti është ... Read More

Zbulohen detaje të reja për vdekjen e Maradonës

27/10/2021

Trajtimi mjekësor që mori Maradona ishte shumë i keq, prandaj ai vdiq. Ka kaluar pothuajse një vit nga vdekja e Diego Armando Maradonës, por detaje ... Read More

“Jom shku të hoxha, m’ka këndu Kuran”, Fifi tregon si e kaloi depresionin

27/10/2021

Këngëtarja vazhdimisht po rrëfen për vështirësitë që ka kaluar në jetë. Ndërkohë, sot Fifi ka treguar se si e ka kaluar depresionin, shkruan lajmi.net. Derisa ... Read More

Milan në epërsi, shënon Giroud

26/10/2021

Milani ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Torinos. Olivier Giroud, ka shënuar për epërsinë e Milanit kundër Torinos. Francezi realizoi nga afërsia në minutën ... Read More

Plasë sherri në shtëpinë e Big Brother, përplasen Sheila dhe Paloma

25/10/2021

Situata të pakëndshme kanë ndodhur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë kaluar disa javë që nga fillimi i formatit ”Big Brother VIP” në ... Read More

Mësohet se sa do të mungojë Armando Broja

24/10/2021

Armando Broja u lëndua ndaj Burnleyt. Armando Broja është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer në Ligën Premier me Southamptonin. Sulmuesi shqiptar ka shënuar ... Read More

Ndarja nga Wanda, ja çfarë po ndodh me Icardin

21/10/2021

Kjo është saga e vogël që e bën botën e futbollit të flasë. Që nga fundjava e kaluar, çifti Mauro Icardi-Wanda Nara ka kaluar kohë ... Read More

“Më ke ndriçuar jetën”, Arbana zgjodhi fjalët dhe fotot më emocionuese për 1-vjetorin e Diellit

19/10/2021

Në 19 tetor të vitit të kaluar, Arbana Osmani solli në jetë fëmijën e saj të dytë si fryt i dashurisë me regjisorin Eduart Grishaj. ... Read More

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë: “Kam kaluar 9125 ditë në tokë”

14/10/2021

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë”, vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen. Vajzat e të parit të Gjilanit, tanimë janë mjaft të komentuara në median ... Read More

“Ti zemra vdes për vëmendje…” Një debat plot ironi mes Sheilës dhe Beniadës!

13/10/2021

Dhe pse vetëm pak ditë kanë kaluar që nga fillimi i programit më të ndjekur në Shqipëri, atë të “Big Brother VIP”, nuk mungojnë debatet, ... Read More

Është vajzë! Njëra nga ish-konkurrentet më të bukura të “Big Brother” do të bëhet nënë për herë të dytë

13/10/2021

Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga “Big Brother 1” sërish ka një kuriozitet të madh rreth ish-konkurrentëve. Ilda Gega, ish-banorja e këtij edicioni që ... Read More