Tag: intime

Këto pamje nuk i keni parë asnjëherë, momentet intime te Dagz dhe Einxhel

11/01/2022

Publikohen pamje të reja nga momentet intime te Dagz dhe Einxhel. Dyshja e Big Brother po kalojnë momente romantike së bashku. Edhe pse të nominuar, ... Read More

Dafina e dashuruar ‘kokë e këmbë’, publikon momente intime me të dashurin e saj

11/01/2022

Zafina Zeqiri publikon momente intime me të dashurin e saj Dj Geek. Dafina ka treguar se po ndihet e lumtur. Këngëtarja kosovare e shumë këngëve ... Read More

Pamje të ‘zjarrta’: Dagz dhe Einxhel kalojnë momente tejet intime në xhakuzi

06/01/2022

“Nxehet” situata, Dagz dhe Einxhel kalojnë momente tejet intime në xhakuzi. DJ Dagz dhe Einxhel kanë kaluar mbrëmë disa orë në xhakuzi. Çifti i ri ... Read More

Korab Shaqiri publikon momente intime me bashkëshorten nga pushimet

11/07/2021

Korab Shaqiri publikon momente intime me bashkëshorten nga pushimet. Këngëtari kosovar po shijon pushimet. Korabi dhe bashkëshortja e tij janë një nga çiftet që pëlqehen ... Read More

Tea i lë gojëhapur të gjithë, shfaqet në krahët e gazetarit të njohur

12/05/2021

Tea dhe gazetari i njohur shqiptar kapen në momente in’time. Ish-protagonistja e programit të dashurisë “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka kohë që është duke qëndruar në ... Read More

Nuk mund ta fshehin më lidhjen e tyre: Melisa dhe Andi kapen në momente intime

23/04/2021

Melisa dhe Andi janë kapur në momente intime. Që para se të largoheshin nga “Përputhen”, kanë qarkulluar zëra se Melisa dhe Andi janë në lidhje ... Read More

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

08/04/2021

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan. Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë. Ajo shumicën e ... Read More

Në ditën e të dashuruarve, Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin

14/02/2021

Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin në ditën e të dashuruarve. Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka postuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram” në ... Read More

Miley Cyrus në momente intime me të dashurin

01/11/2019

18:16 | 11/01/2019 Miley Cyrus ka publikuar momente intime me të dashurin. Miley Cyrus pas dy lidhjeve të fundit të dështuara, filloi romancë me Cody ... Read More

I bën këto tetë veprime në shtrat, ajo ka më shumë eksperiencë se sa një mashkull

08/06/2019

Marrëdhëniet intime janë një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së një njeriu. Zakonisht femrat janë më të ndrojtura gjatë aktit seksual. Por, ky nuk ... Read More

A jeni duke e pastruar vagjinën siç duhet?

07/06/2019

Kur flasim për higjienën intime pastrimi i duhur i vaginës është një nga çështjet më të rëndësishme tek femrat.Mirëpo, shumica prej neve e kanë keqkuptuar ... Read More

Cardi B qendra e vëmendjes, i del pjesa intime nga fustani i hapur

02/05/2019

Cardi B e ka zbuluar pjesën intime, me apo pa dashje mbrëmë në 'Billboard'. Mbrëmë është bërë ndarja e çmimeve “Billboard Music Awards 2019”, shkruan ... Read More