Tag: humbur

Mikeshja zbulon partneren e Kujtim Prodanit: I është shkulur zemra, i qëndroi pranë deri në fund

12/01/2021

Disa ditë më parë kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Ai ishte një artist me shpirt të lirë dhe një njeri ... Read More

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

11/01/2021

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. ... Read More

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

09/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ... Read More

Kaq shumë ka humbur kilogramë Egzona e Albatritit

07/01/2021

Egzona e Albatritit ka humbur shumë kilogramë. Egzona është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë e veçantë në forma të ... Read More

Kritikoi qeverinë kineze, ‘zhduket’ miliarderi Jack Ma

06/01/2021

Miliarderi Jack Ma raportohet ‘i humbur’ që prej tetorit, pasi kritikoi qeverinë kineze Miliarderi kinez, Jack Ma, i cili është bashkëthemeluesi i Alibabas, është zhdukur ... Read More

Fiori Dardha humb nënën dhe përlot me mesazhin e saj: Po tani mam? Fitoi parajsa, jo vdekja

05/01/2021

Gazetarja dhe moderatorja e njohur, Fiori Dardha ka humbur nënën. Pak ditë më parë, ajo festoi 68-vjetorin. Nëpërmjet një postimi të ndjerë në rrjetet sociale ... Read More

Gent Zenelaj rrënqeth me fjalët dedikuar babait të tij të ndjerë: Shpirti yt i butë do jetë në jetën tonë përjetë

29/12/2020

Aktori Gentian Zenelaj bëri të ditur ditën e djeshme se kishte humbur babain e tij, si pasojë e Covid- 19. Duke e thërritur ”Babo” me ... Read More

Theo ka një mesazh për Realin

25/12/2020

Theo po i tregon Realit çfarë ka humbur! “A jam më i miri në pozicionin tim? Nuk e di, e di se po punoj shumë ... Read More

Goli i 16 vjeҫarit po bën xhiron e botës

18/12/2020

Është vetëm 16 vjeçar, por goli i tij po bën xhiron e botës. Borussia Dortmund ka humbur ndeshjen ndaj Union Berlin në kuadër të xhiros ... Read More

Bota e muzikës në zi: Humb jetën muzikanti shumë i njohur

17/12/2020

Bota e muzikës në zi, ka humbur jetën muzikanti shumë i njohur. Muzikanti i njohur, Sam Jayne, ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare, shkruajnë mediat ... Read More

Përfundon telenovela, Szoboszlai kryen testet mjekësore të gjiganti evropian

17/12/2020

AC Milan ka humbur përfundimisht mundësinë për të nënshkruar me Dominik Szoboszlai nga Red Bull Salzburg. Kjo pasi lojtari hungarez ka shkuar për teste mjekësore ... Read More

Ish-ylli i Interit ‘godet’ Eriksenin me deklaratën e fundit

07/12/2020

Ish-mbrojtësi i Interit, Beppe Bergomi, thote se Interi mund ta ketë humbur titullin në Serie A sezonin e kaluar duke pritur Christian Eriksenin. Danezi u ... Read More