Tag: herë

Në pritje të ëmbël, Eni Vasili ndan fotot e para me barkun e rrumbullakosur

06/04/2021

Moderatorja e emisionit “Open”, Eni Vasili do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Ndonëse moderatorja është shfaqur çdo javë në ekran, askush ... Read More

Pas filmave dhe serialeve, tashmë edhe një muzikal për Princeshë Dianën, ja çfarë do të zbulojë

04/04/2021

Realizimi, që me siguri është herë e parë në botën e teatrit muzikor, muzikali i ri për Dianën, Princesha e Uellsit, do të shfaqet fillimisht ... Read More

Flet për herë të parë për kandidimin si deputet në zgjedhjet e 25 prillit, ish kapiteni Tiranës, Gentjan Muça: Politika nuk njeh “Fair-Play”

04/04/2021

Flet për herë të parë për kandidimin si deputet në Ai është një nga emrat më të dashur të futbollit shqiptar, veçanërisht një nga emrat ... Read More

Në një mujorin e lindjes, Elita sjell imazhin me të ëmbël me Botën

03/04/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

A e dini se kush i ka shpikur Emoji-t dhe kur u bë zbulimi ityre?

02/04/2021

Kur u zbuluan ato? Kur janë krijuar për herë të parë emoji? Shpeshherë mund ta keni dëgjuar shprehjen një fotografi është sa 1000 fjalë, shkruan ... Read More

Andrra del për shetitje me djem, ku është Sinani?

02/04/2021

Andrra Destani ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë. Këtë ndjenjë pozitive ajo po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit ... Read More

Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë

02/04/2021

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, ... Read More

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni si kujdeset për vajzën e Ledrit dhe Sarës

31/03/2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin ... Read More

Orinda Huta zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të ëmbël

31/03/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi, Orinda ka zbuluar dhe gjininë e bebit. Në ... Read More

E thërret Turqia për herë të parë, futbollisti fluturon nga gëzimi

30/03/2021

Lumturia e futbollistit. Kur të thërret kombëtarja për herë të parë, normalisht që emocioni dhe lumturia janë të shumta. Ndonjëherë nuk përmbahesh, ashtu si bëri ... Read More

Më në fund flet Tea, tregon për ndarjen me Beartin

27/03/2021

Tea flet për herë të parë për ndarjen nga Bearti Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë. Dyshja dyshohet se i dhanë fund ... Read More

Poem Blu po shkëlqen në duart e Ledri Vulës

25/03/2021

Reperi u bë baba për herë të parë Reperi Ledri Vula ka postuar një foto tepër të ëmbël bashkë me vajzën e tij Ledri Vula, ... Read More