Tag: herë

Nisin negociatat për Brojën, familja e sulmuesi kuqezi të “dashuruar” me Southampton

18/01/2022

Një ditë më parë, Thomas Tuchel foli për herë të parë të Armando Brojën, lojtar që është në pronësi të Chelsea. Tekniku i bluve foli ... Read More

Njihuni me vjehrrin e Ledri Vulës

17/01/2022

Për herë të parë në rrjetet sociale, njihuni me vjehrrin e Ledri Vulës Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara ... Read More

“Beatrix po duron se nuk do të humbë Donaldin”/ Fifi tregon emrat e banorëve që janë të vërtetë në BBV: Iliri më kërkoi falje për sy e faqe, nuk kisha…

16/01/2022

E ftuar në “Big Brother VIP Fun Club”, Fifi rrëfeu për herë të parë pas daljes nga shtëpia gjithçka që mendonte tani që e shihte ... Read More

Evi Reçi flet mes lotësh për familjen e xhaxhait që humbi në tërmetin e 26 nëntorit: Kuptova që njerëzit mund të ikin edhe shumë të rinj

16/01/2022

Evi Reçi ka folur për herë të parë lidhur me fatkeqsinë e familjes së saj gjatë tërmetit të 26 nëntorit. Këngëtarja humbi komplet familjen e ... Read More

Fifi flet për takimin me të atin në Big Brother: Ai nuk e dinte sulmin që më ishte bërë, kurrë nuk do më kishte folur ashtu nëse…

16/01/2022

“Nëse unë kam qarë 2 herë, babi ka qarë 5 herë”. Kështu u shpreh ish-banorja e BB VIP, Fifi, teksa ishte sot e ftuar në ... Read More

E kishte mbajtur të fshehur, Iva Tiço poston për herë të parë foto me partnerin dhe mori vëmendjen e të gjithëve

15/01/2022

Iva Tiço ka zbuluar për herë të parë një fotografi me të dashurin e saj. Gazetarja e njohur shqiptare në shkurt të vitit të kaluar ... Read More

Edon Zhegrova nis stërvitjet me klubin e ri

15/01/2022

Zhegrova nis stërvitjet me klubin e ri Edon Zhegrova është stërvitur për herë të parë me klubin e ri, Lille. Zhegrova nisi stërvitjet menjëherë pas ... Read More

Lajmi i fundit: Australia merr këtë vendim për Gjokoviqin

14/01/2022

Australia ia refuzon vizën Gjokoviqit Australia ia ka anuluar për herë të dytë vizën tenistit serb, Novak Gjokoviq, dhe synon që ta dëbojë atë nga ... Read More

Për herë të parë, bashkëshortja e Ilirit rrëfen për tradhëtinë e tij

12/01/2022

Bashkëshortja e Ilirit për herë të parë rrëfen për tradhëtinë e tij. Gjatë rrugëtimit të Ilirit në Big Brpther VIP është vet ai që ka ... Read More

“Do ndahen 30 ditë pas daljes”, ish-banori i Big Brother tregon çfarë fati e pret çiftin Donaldi – Beatrixe

10/01/2022

Meridiani ishte së fundmi i ftuar në “Big Brother VIP Fan Club”, ku foli për herë të parë pas eliminimit nga shtëpia më e famshme ... Read More

Rita Ora publikon videon/ Kërcen me shami në dorë, ashtu si e kanë zakon shqiptarët

10/01/2022

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora iu ka treguar edhe një herë ndjekësve të saj se ajo është një vajzë shqiptare. Bukuroshja ka publikuar në ... Read More

Ndodhi edhe kjo! Stresi mbështet për herë të parë publikisht Noizyn (FOTO)

06/01/2022

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka mbështetur për herë të parë publikisht kundërshtarin e tij, Noizyn. Stresi ka publikuar një fotografi të profilit ... Read More