Tag: gusht

E pyesin a je nda nga burri? – Ky është reagimi i Lules

08/04/2021

I thonë Lules: A je nda me burrin. Ishte data 27 gusht kur Lule Mustafa i dha fund beqarisë. Ajo kurorëzoi dashurinë me fejesë me ... Read More

VIP-at në plazh/ Mbesa e Sali Berishës publikon pamje nga pushimet në Lalëz, Robert Berisha “single” këtë verë

01/08/2020

1 gusht! Zyrtarisht koha e pushimeve! Temperaturat e larta të kësaj vere kanë bërë që të gjithë ti drejtohet detit. E ndër ta, janë edhe ... Read More

Përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë/ Teuta sfidon Kukësin, Tirana “peshkon” Bylisin

26/06/2020

Kupa e Shqipërisë do të finalizohet më 2 Gusht. Shorti i hedhur sot në ambiente e FSHF-së përcaktoi dhe dy çiftet e fazës gjysmëfinale të ... Read More

Fëmija lind në të njëjtën ditë si prindërit

18/05/2020

Caitlin dhe Tom Perkins kanë lindur të dy më 16 gusht 1986. Por më interesant është fakti që edhe fëmija i tyre lindi në po ... Read More

Debuton Android për Galaxy Note 10

15/12/2019

Sipas një raporti të SamMobile, dy flagshipët e Samsung prezantuar në muajin Gusht kanë filluar të marrin përditësimin në Gjermani edhe pse debutimi është i limituar. ... Read More

Bernard Berisha shpallet lojtari i ndeshjes, shpërblehet me veturë të re

01/09/2019

23:50 | 31 Gusht 2019 23:50 | 31 Gusht 2019 Kjo mbrëmje ishte e jashtëzakonshme për yllin e kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha. Berisha shënoi ... Read More

Fury kishte një arsye që e shtyu ta emëronte Wallin si kundërshtarin e radhës

31/08/2019

23:30 | 31 Gusht 2019 23:30 | 31 Gusht 2019 Tashmë është mësuar arsyeja që shtyu Tyson Furyn të emëronte Otto Wallin si kundërshtarin e ... Read More

ZYRTARE: Bakayoko lë Chelsean, kthehet tek Monaco

31/08/2019

23:12 | 31 Gusht 2019 23:12 | 31 Gusht 2019 Tiemoue Bakayoko ka kompletuar kalimin e tij tek skuadra e Monaco. Sot, Bakayoko ka kryer ... Read More

Juventus fiton ‘thrillerin’ kundër Napoli, Koulibaly fytyra tragjike

31/08/2019

22:40 | 31 Gusht 2019 22:40 | 31 Gusht 2019 Një ndeshje e jashtëzakonshme është luajtur në ‘Allianz Stadium’, ndërmjet Juventus dhe Napolit. Derbi i ... Read More

Dybala nuk largohet nga Juventus

31/08/2019

22:27 | 31 Gusht 2019 22:27 | 31 Gusht 2019 Drejtori i Juventus, Fabio Paratici ka konfirmuar të ardhmen e yllit argjentinas, Paulo Dybala. Gjatë ... Read More

Lëvizja e fundit e Romës – Schick tek Leipzig, afrohet Kalinic

31/08/2019

22:12 | 31 Gusht 2019 22:12 | 31 Gusht 2019 Skuadra e Romës është duke menduar edhe për një tjetër lëvizje në merkato, pas nënshkrimit ... Read More

Nuk do e njihni Donat Qosjan pas ndryshimit që ka bërë

31/08/2019

21:41 | 31 Gusht 2019 21:41 | 31 Gusht 2019 Donat Qosja ka befasuar me imazhin e ri. Donat Qosja është një emër që i ... Read More