Tag: grup

PSG rikthen sërish epërsinë

07/04/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Vinicius i shënon tjetër gol Liverpoolit

06/04/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Shqipëria kalon në epërsi nga super-goli i Lenjanit

25/03/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Banorët e kësaj zone kanë një hall të madh: Dhitë po u hipin në kulm

26/02/2021

Një grup i dhive të egra është parë në kulmin e pjerrët të një ndërtese në pjesën veriore të Uellsit. Në videon e publikuar në ... Read More

Aktorja e njohur rrëfen eksperiencën e frikshme: Më rrëmbyen në Afrikën e Jugut, erdhën me armë dhe…

14/01/2021

Aktorja e njohur Rebel Wilson ka zbuluar se është rrëmbyer nga një grup personash në Afrikë. Gjatë një interviste televizive, aktorja australiane rrëfeu momentin kur ... Read More

Njerëzit e trashë janë më të lumtur se të hollët

13/01/2021

Një studim i publikuar në revistën “International Journal of Epidemiology”, i kryer nga një grup shkencëtarësh nga Universiteti në Bristol, pohon se njerëzit e trashë ... Read More

Kjo është “Futbollistja më e mirë e vitit” nga FIFA

17/12/2020

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Covid-19/ Studimi i ri thotë se ky grup gjaku është më i mbrojtur se të tjerët

30/11/2020

Ky grup gjaku është më i mbrojtur se të tjerët Disa nga studimet më të fundit shkencore mbi koronavirusin dhe përpjekjet për të gjetur barna ... Read More

Spanja ‘gjunjëzon’ Gjermaninë, siguron vendin e parë në grup

17/11/2020

Spanja ka siguruar vendin e parë në grup. Spanja e ka deklasuar me rezultat 6-0 Gjermaninë për ta marrë kryesimin e grupit të 4 të ... Read More

Kaq para fiton Shqipëria nëse zë vendin e parë në grup

17/11/2020

Shuma e parave që fiton Shqipëria nëse zë vendin e parë në grup. Të mërkurën në orën 16:00, Shqipëria do të luajë ndeshjen finale kundër ... Read More

Leipzig në epërsi kundër Paris Saint-Germain, shënohet një super-gol

04/11/2020

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

A e dini se grupi i gjakut ndikon në personalitetin tuaj?

18/08/2020

Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në ... Read More